کد خبر: ۶۱۴۸۴۰
تاریخ انتشار : ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۴
جزئیات زیادی درباره "کیم جونگ اون" به صورت راز باقی مانده است
در این کتاب اشاره شده که کیم از سن ۱۱ سالگی با خود اسلحه حمل می‌کرد و در مهمانی تولدش تعداد مقام‌های رسمی دولتی بیش از تعداد نوجوانان دعوت شده بودند.
آفتاب‌‌نیوز :

سرویس بین الملل- این "دنیس رودمن" بسکتبالیست امریکایی سفر کرده به کره شمالی بود که نام دو فرزند بزرگ رهبر آن کشور را برای نخستین بار فاش کرده بود.

به گزارش آفتاب‌نیوز؛ روزنامه "میرر" با اشاره به اینکه "کیم جونگ اون"، رهبر کره شمالی احتمالا چهره‌اش یکی از شناخته‌شده‌ترین رهبران جهان است، می‌نویسد با این وجود، جزئیات زیادی درباره زندگی او به صورت راز باقی مانده است.

رازهایی از زندگی رهبر کره شمالی؛ از شرارت دوران کودکی تا تعداد فرزندان او+عکس

این روزنامه می‌افزاید: "حتی زمانی که او یک کودک بود، مقام‌های وفادار به خاندان کیم افسانه‌هایی را درباره او مطرح می‌کردند تا بتوانند در آینده از او چهره فردی مقدس و کاریزماتیک را برای رهبری کره شمالی بسازند. برای مثال، ادعا شده بود که کیم می‌توانست در سن سه سالگی با اسلحه تیراندازی کند و به اهالی کره شمالی گفته شده بود که او تیرانداز ماهری است و از ۱۰۰ متری به هدف می‌زند. همچنین، گفته شده بود او در هشت سالگی قادر به رانندگی با کامیون بود.

به عنوان یک فرد بالغ و بزرگسال او رازهای زیادی داشته است. کسی حتی در این باره که او چند فرزند دارد نیز دقیقا حقیقت را نمی‌داند. به گفته دستگاه اطلاعاتی کره جنوبی، کیم سه فرزند دارد. عجیب بود که "دنیس رودمن" بسکتبالیست امریکایی برای نخستین بار در سال ۲۰۱۳ میلادی پرده از یک راز برداشت و نام دو فرزند کیم را به خبرنگاران گفت. او گفت نام یکی جو آئه و دیگری خانم رائی بوده که او با وی صحبت کرده است. گفته شده فرزند سوم در سال ۲۰۱۷ میلادی به دنیا آمده است؛ هرچند که جنسیت او مشخص نشده است.‌

رازهایی از زندگی رهبر کره شمالی؛ از شرارت دوران کودکی تا تعداد فرزندان او+عکس

به طور رسمی تاریخ تولد شخص کیم ۸ ژانویه ۱۹۸۲ ذکر شده است با این حال، دستگاه اطلاعاتی کره جنوبی مدعی است که او دو سال دیرتر به دنیا آمده است. دستگاه امنیتی کره جنوبی افزوده که مقام‌های کره‌ای این دروغ را گفتند تا کیم بزرگتر از سن واقعی‌اش به نظر رسد و پس از فوت پدرش در سال ۲۰۱۱ میلادی توانست از این طریق جانشین او شود و بالغ‌تر از سن واقعی‌اش به نظر رسد.

کیم با "ری جول سو" ازدواج کرده که اکنون سنی بین ۲۸ تا ۳۳ سال دارد.‌ گمان می‌رود این زوج در سال ۲۰۰۹ میلادی ازدواج کرده باشند. همسر کیم در بازدید از چین در سال گذشته او را همراهی کرده بود.

در کتاب تازه‌ای تحت عنوان "جانشین بزرگ" نوشته "آنا فیفیلد" بیش از اطلاعاتی که پیشتر وجود داشت درباره رهبر کره شمالی افشاگری شده است.

در این کتاب اشاره شده که کیم از سن ۱۱ سالگی با خود اسلحه حمل می‌کرد و در مهمانی تولدش تعداد مقام‌های رسمی دولتی بیش از تعداد نوجوانان دعوت شده بودند.

گفته می‌شود او بچه شروری بوده است. در دهه ۹۰ میلادی کیم برای زندگی و تحصیل به مدرسه بین المللی برن در سوئیس با هویتی جعلی فرستاده شده بود. فیفیلد در کتاب خود می‌نویسد امید آن می‌رفت که او با زندگی در غرب به فردی اصلاح‌طلب تبدیل شود با این حال، عکس این موضوع روی داد. البته او می‌گوید کیم شخصیتی شبیه نرون و دیکتاتورهای کلاسیک دارد با این حال، فردی غیرمنطقی نیست.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
مطالب مرتبط
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین