کد خبر: ۶۱۶۶۴۳
تاریخ انتشار : ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۳
محمد بنا و غلامرضا محمدی از رئیس فدراسیون کشتی حکم سرمربیگری تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی کشورمان را گرفتند.
آفتاب‌‌نیوز :

به نقل از سایت فدراسیون کشتی، علیرضا دبیر، رئیس فدراسیون کشتی در احکامی جداگانه محمد بنا و غلامرضا محمدی را به عنوان سرمربی تیم‌های ملی کشتی فرنگی و آزاد بزرگسالان کشورمان منصوب کرد.

بنا و محمدی از دبیر حکم گرفتند

در حکم محمد بنا آمده است:

جناب آقای محمد بنا

مربی ارزشمند کشتی فرنگی ایران و جهان

با سلام و احترام،

نظر به پیشنهاد مدیر فنی محترم تیم‌های ملی کشتی فرنگی و با توجه به سوابق قهرمانی و تجربیات ارزنده جنابعالی در امر مربیگری در عرصه‌های ملی و بین‌المللی، به موجب این ابلاغ، به سمت «سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان کشور» تا پایان مسابقات المپیک 2020 توکیو ژاپن منصوب می‌شوید.

انتظار دارم با اتکال به نیروی لایزال الهی، در امر هدایت تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان در این رویداد مهم و اعتلای نام ورزشی ملی کشور، همچون گذشته موفق و سربلند باشید.

همچنین در حکم غلامرضا محمدی آمده است:

جناب آقای غلامرضا محمدی

مربی ارزشمند کشتی آزاد ایران و جهان

با سلام و احترام،

نظر به پیشنهاد مدیرفنی محترم تیم‌های ملی کشتی آزاد و با توجه به سوابق قهرمانی و تجربیات ارزنده جنابعالی در امر مربیگری در عرصه‌های ملی و بین‌المللی، به موجب این ابلاغ، به سمت «سرمربی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان کشور» تا پایان مسابقات المپیک 2020 توکیو ژاپن منصوب می‌شوید.

انتظار دارم با اتکال به نیروی لایزال الهی، در امر هدایت تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان در این رویداد مهم و اعتلای نام ورزشی ملی کشور، همچون گذشته موفق و سربلند باشید.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین
x