کد خبر: ۶۱۶۷۹۳
تعداد نظرات: ۶ نظر
تاریخ انتشار : ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۴
پسر بدنساز که در ماجرای شکار شیطانی دختر دانشجو تحت تعقیب قضایی قرار دارد، دوباره محاکمه می‌شود.
آفتاب‌‌نیوز :

 حکم شلاق و تبعید این بدنساز شکسته شد و او باز باید از خود دفاع کند. رسیدگی به این پرونده از دو سال قبل به دنبال شکایت یک دختر دانشجو به نام سارا آغاز شد. وی که به پلیس آگاهی تهران رفته بود، از پسر ۳۰ ساله‌ای به نام بهنام شکایت کرد و گفت: مدتی پیش در مطب یک پزشک با بهنام آشنا شدم.

او هم مثل من به عنوان بیمار به مطب دکتر آمده بود. او سر صحبت را باز کرد و درباره سابقه پزشک از من پرسید، شماره تلفن مرا گرفت واین شروع آشنایی ما با یکدیگر بود. دختر جوان ادامه داد: او پس از مدتی با من تماس گرفت و به من ابراز علاقه کرد. چند ماه از آشنایی ما گذشت. بهنام مقابل دانشگاه به دیدنم می‌آمد تا این که پیشنهاد ازدواج داد و مرا به خانه اش دعوت کرد.

دسیسه شیطانی پسر بدنساز برای دختر دانشجو: در خانه مجردی‌اش مرا آزار داد!

او می‌گفت: می‌خواهد درباره ازدواج با من صحبت کند. من که خام حرف هایش شده بودم، به خانه‌اش رفتم، اما او در خانه مجردی‌اش مرا آزار داد. به دنبال این شکایت، دختر دانشجو به پزشکی قانونی معرفی شد و کارشناسان اعلام کردند وی تحت آزار قرار گرفته است. بدین ترتیب، پسر بدنساز بازداشت شد و در شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد. وی گفت: سارا می‌دانست خانه مجردی دارم.

به همین دلیل خودش چندین بار به خانه من آمد و من با میل خودش با او رابطه برقرار کردم. اما حالا که فهمیده قصد ندارم با او ازدواج کنم از من شکایت کرده است. سارا که اشک می‌ریخت به قضات گفت: این پسر دروغ می‌گوید. او با وعده ازدواج مرا به خانه اش کشاند و بدون توجه به التماس هایم مرا آزار داد.

در پایان جلسه، قضات بهنام را به دو سال تبعید و ۹۹ ضربه شلاق محکوم کردند، اما این حکم در دیوان عالی کشور تایید نشد. قضات دیوان عالی کشور خواستند تا درباره سابقه دختر جوان و روابط او با دیگر دوستانش تحقیق شود. با تکمیل پرونده، بهنام دیروز در حالی که با قرار وثیقه آزاد بود برای دومین بار در شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران پشت در‌های بسته و غیرعلنی از خود دفاع کرد. وی حرف‌های قبلی اش را تکرار کرد و گفت: به زور دختر جوان را آزار نداده است. بنابه این گزارش، در پایان جلسه، قضات وارد شور شدند تا رای صادر کنند.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۶
وحید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۵
1
7
شما عاقل بودی خانه مجردی نمی رفتی .
یک سفر انتانیا به نفع .......
نهلاتنل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۵
2
10
آخه دختر جان ....جای دیگه برای صحبت نبود ...یک راست رفتین تو خونه خالی...اونم با یک پهلوون...تو هم که اصلا بی تقصیری!!!؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۵
4
7
هرچ باشه این پسر کفتار صفت این دخترو ب بهانه ازدواج فریب داده..تا ب خواسته هاش برسه..بعدش که ب خواستش رسیده بیخیال دختره شده...خوب دیگه باید چکار میکرده..حتما باید دختره بکشه تا بگن جرم کرده
حنا
|
United States
|
۱۳:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۵
0
5
دختره روز اول نباید باهاش دوس میشد کاملا اشتباه کرده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۵
4
2
مشخصه که دختره بخاطر اینکه شوهرکنه رفته خونه ی پسره خب اونم یه پسره مقصر دختره مگه ازدواج زوری میشه که خودتوبندازی بهش ...
یعقوب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۵
1
6
60درص پسره مقصره 40درصد دختره
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین