کد خبر: ۶۲۱۷۸۰
تاریخ انتشار : ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۸

تجمع آرام کارگران هفت تپه مقابل فرمانداری شوش

جمعی از کارگران بخش کشاورزی شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت‌تپه امروز شنبه با حضور مقابل فرمانداری شهرستان شوش خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند.
تجمع آرام کارگران هفت تپه مقابل فرمانداری شوش
آفتاب‌‌نیوز :

این کارگران که تعداد آن‌ها حدود ۱۵۰ نفر بود با حضور مقابل فرمانداری شوش مطالبات خود را بیان کردند. پرداخت سه ماه حقوق معوقه مربوط به ماه‌های مرداد، شهریور و مهر مطالبه اصلی این کارگران است.

این کارگران پس از توقف ۲ ساعته مقابل فرمانداری شوش به سمت میدان بسیج این شهر حرکت کردند و برای دقایقی خیابان‌های شهید دانش، شریعتی و میدان هفت‌تیر به دلیل حضور کارگران بسته شدند.

کارگران پس از حرکت در سطح شهر دوباره به مقابل فرمانداری برگشتند. ماموران نیروی انتظامی نیز برای برقراری نظم در محل حضور داشتند.

این تجمع درنهایت ساعت ۱۱ ظهر پایان یافت.

احسان اله اسدبیگی رییس هیات مدیره شرکت کشت وصنعت نیشکر هفت‌تپه چندی پیش در گفتگو با ایرنا اعلام کرد: تلاش بر این است که حقوق معوقه کارگران تا پایان ماه جاری پرداخت شود.

مجموع کارگران بخش کشاورزی شرکت نیشکر هفت‌تپه حدود یکهزار و ۲۰۰ نفر هستند.

شرکت کشت و صنعت نیشکر هفتتپه با ۲۴ هزار هکتار وسعت زمین‌های کشاورزی و کارخانه و حدود پنج هزار و ۵۰۰ نفر نیروی رسمی، پیمانی، قراردادی و پیمانکاری در ۱۵ کیلومتری شهر شوش در شمال استان خوزستان واقع است.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین