کد خبر: ۶۲۳۸۸۶
تاریخ انتشار : ۰۸ آذر ۱۳۹۸ - ۰۰:۲۴
"وزارت کشور آن قدر دور از واقعیت های جامعه بوده است و این تغییر نرخ را کوچک می‌پنداشته که قبول کرده، بدون اطلاع رئیس جمهور، مجلس و سایر نهادها به این امر اقدام کند."
آفتاب‌‌نیوز :

حجت الاسلام سید محمدعلی ابطحی عضو شورای مرکزی مجمع روحانیون مبارز طی مطلبی در فضای مجازی به انتقاد از موضع‌گیری اخیر رئیس‌جمهور مبنی بر اعلام بی‌اطلاعی او از زمان اجرایی شدن طرح افزایش قیمت بنزین پردخت و نوشت: اگر واقعا رئیس‌جمهور صبح جمعه خبر گران‌شدن بنزین را شنیده باشد، نشانه نهادینه شدن غرور و بی‌توجهی به مردم است.

وی تصریح کرد: وزارت کشور آن‌قدر دور از واقعیت‌های جامعه بوده است و این تغییر نرخ را کوچک می‌پنداشته که قبول کرده، بدون اطلاع رئیس‌جمهور، مجلس و سایر نهادها به این امر اقدام کند.

ابطحی: روحانی گریه و عذرخواهی کند

عضو شورای مرکزی مجمع روحانیون مبارز با بیان اینکه باید دفتر رئیس‌جمهور جواب دهد، نوشت: از بعد از ظهر پنجشنبه خبر درز کرده بود و اوایل شب، پمپ‌بنزین‌ها شلوغ شده بود پس یا دفتر رییس‌جمهور بی‌اطلاع از شهر بوده و یا شب جمعه‌ای خواسته مزاحم وقت رییس نشود تا روز جمعه، هردو فاجعه است. همه اینها نشان از بی‌تدبیری و مهمتر، بی‌اطلاعی از وضع جامعه است. رئیس‌جمهور باید به‌جای خنده در اعلام اطلاعش در روز جمعه، گریه و عذرخواهی کند.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب با بیان اینکه باور اینکه رئیس‌جمهور از این موضوع(اجرای زمان طرح افزایش قیمت بنزین) اطلاع نداشته، سخت است تصریح کرد: شاید چون کار خراب شده، خواسته با اعلام بی‌اطلاعی، پشت وزارت کشور و شورای امنیت کشور را خالی کند. اگر همچنین بوده چیزی از مسئولیت او کم نمی‌کند. ما به دولت تدبیر و امید رای دادیم، این بی‌تدبیری و ناامید کردن نسل جوان، منتخب مردم ایران نبود.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین
x