کد خبر: ۶۲۴۷۲۰
تاریخ انتشار : ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۸

دستگیری ۲ مامور قلابی در پایانه غرب

رئیس کلانتری ۲۰۹ پایانه غرب تهران، از دستگیری ۲ پسر جوان در نقش مامور پلیس خبر داد که در ترمینال غرب تهران از مسافران خارجی اخاذی می کردند.
دستگیری ۲ مامور قلابی در پایانه غرب
آفتاب‌‌نیوز :

سرگرد مجید سلیمانی مقدم در خصوص این پرونده اظهار کرد: ظهر روز دوشنبه یازدهم آذر ماه فردی در تماس با ماموران کلانتری اعلام کرد که ۲ مرد که لباس پلیس به تن دارند به سراغ یک مرد افاغنه رفته و با اخاذی از وی گوشی موبایلش را سرقت کرده اند.

وی با اشاره به اینکه قلابی بودن ماموران محرز بود، عنوان کرد: با توجه به حساسیت موضوع تیمی از ماموران کلانتری به محل مراجعه و تحقیقات پلیسی را آغاز کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه ماموران شناسایی و دستگیری متهمان پرونده را برعهده گرفتند، گفت: در گشت زنی های هدفمند ماموران خیلی زود موفق شدند هر ۲ پسر جوان که لباس پلیس به تن داشتند و در محوطه ترمینال غرب در حال پرسه زنی بودند، شناسایی کنند و در یک عملیات پلیسی هر ۲ متهم را دستگیر کنند.

رئیس کلانتری ۲۰۹ پایانه غرب تهران اظهار داشت: دو سارق جوان ۲۰ و ۲۱ ساله بوده و پس از دستگیری به سرقت هایشان اعتراف کردند و گفتند: بیشتر به سراغ مسافران اتباع خارجی که نسبت به قوانین پلیسی اطلاعی نداشتند می رفتیم و از آنها اخاذی می کردیم.

این مقام پلیسی در پایان، گفت: تا کنون سه تن از مسافران که از اتباع افغانستان می باشند هر دو متهم را شناسایی کرده اند.

سلیمانی مقدم گفت: تحقیقات پلیسی برای کشف سایر جرائم متهمان ادامه دارد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین