کد خبر: ۶۲۴۸۱۸
تاریخ انتشار : ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۸
جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه ناآرامی‌های اخیر ریشه در مسائل فرهنگی، اقتصادی و امنیتی داشت گفت که مردم معترض هستند و اعتراض قانونی می‌کنند که یکی از مسائل آنها فقر، تبعیض و فساد است.
آفتاب‌‌نیوز :

سردار محمدحسین سپهر در مراسم اختتامیه همایش بسیج حقوق‌دانان گفت: اساس کار انقلاب اسلامی و تداوم آن و تحقق فرآیند انقلاب اسلامی و ساخت دولت، جامعه و تمدن اسلامی بدون حضور فراگیر مردم ممکن نیست. مقام معظم رهبری نیز از نظر امام فرمودند که خداوند ایجاد بسیج را در قلب امام قرارداد و امام فرمان تشکیل بسیج را صادر کرد که این ساختار و سازمان در دنیا بی نظیر است.

وی افزود: در هیچ کجای دنیا اینچنین سازمان مردم نهاد عمومی وجود ندارد. سازمان بسیج مستضعفین تحت فرماندهی ولی امر مسلمین و نایب امام زمان و بر اساس منویات انقلاب طراحی و عمل می‌کند و به مردم خدمت می‌کنند. ما در کنار مردم هستیم قطعا اگر بخواهیم در عرصه‌های مختلف نظام اسلامی حضور داشته باشیم این موضوع با نقش آفرینی مردم محقق می‌شوم.

سردار سپهر: ناآرامی‌های اخیر ریشه فرهنگی، اقتصادی و امنیتی داشت

سردار سپهر یکی از ضعف‌های بزرگ در کشور را کم نقشی و کمرنگی حضور برخی از نخبگان و مردم در عرصه‌های حکمرانی و حاکمیتی و حل مسائل توسط مردم دانست و گفت: هر جا مردم حضور پر معنا و قوی داشته و همراه با نخبگان بودند موفقیت‌های بزرگی رخ داده که حضور کمرنگ آنها نیز باعث ناکامی می‌شود. بسیج افتخار دارد به عنوان حزب انقلاب اسلامی و ایجاد ساز و کار و نقش آفرینی مردم فکر، طراحی، تلاش و عمل کند و آن را به نتیجه و محصول برساند.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین