کد خبر: ۶۲۶۱۹۵
تاریخ انتشار : ۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۶
دو روز قبل زن جوانی به نام ثریا به کلانتری ۱۵۸ کیانشهر رفت و از شوهر ۲۱ ساله اش به نام سلمان شکایت کرد. وی به مأموران گفت: من چهار سال قبل با سلمان ازدواج کردم و حالا صاحب دو فرزند هستیم. دختر کوچکم یک سال و نیمه است. چند روز بود دخترم رفتار‌های عجیبی از خودش نشان می‌داد که از دیدن آن تعجب کرده بودم. من علت این رفتار‌های عجیب را از او پرسیدم که با زبان بچگانه به من فهماند پدرش او را آزار داده است.
آفتاب‌‌نیوز :

این زن ادامه داد: مدتی بود که به رفتار‌های شوهرم مشکوک شده بودم، اما نمی‌خواستم حقیقت را باور کنم. حالا که متوجه شده ام به دختر خردسالم رحم نکرده و او را آزار داده است، می‌خواهم حقیقت را بگویم. او قبلا هم دختر ۵ ساله همسایه را آزار داده بود و با خواهرزاده نوجوان خودش نیز رابطه پنهانی دارد.

با این شکایت، مرد جوان به کلانتری احضار شد و اتهاماتش را انکار کرد. با توجه به فجیع بودن اقدامات این مرد، پرونده وی برای رسیدگی به شعبه ۱۱ دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد و سلمان دیروز در جلسه تحقیق خودش را بی‌گناه خواند.

شکایت زن جوان از شوهر ۲۱ ساله‌اش: او دختر ۱.۵ ساله مان را آزار داده

وی گفت: من نصاب کابینت هستم. صبح‌ها از ساعت ۸ به محل کارم می‌روم و ساعت ۲۲ به خانه برمی‌گردم. من اصلا با دخترم در خانه تنها نبودم که بتوانم چنین بلایی را سر او بیاورم.

این مرد ادامه داد: از وقتی فرزند دوم مان متولد شده، رفتار‌های همسرم تغییر کرده است و مدام با من بد خلقی می‌کند. او مدتی است به خانه عمه اش رفت و آمد دارد و این دروغ‌ها را عمه اش به او یاد داده تا علیه من مطرح کند. همسرم چند روز پیش قهر کرد و به خانه عمه اش در کیانشهر رفت و حالا علیه من شکایت کرده است.

سلمان درباره درگیری با همسرش به قضات گفت: چند روز پیش همسرم دختر یک و نیم ساله مان را کتک زد و من که از رفتار همسرم عصبانی شده بودم، با او درگیر شدم. همسرم همان موقع قهر کرد و از خانه بیرون رفت. چندبار با او تماس گرفتم تا به خانه برگردد، اما قبول نکرد تا این که خودش با من تماس گرفت و گفت می‌خواهد با من آشتی کند. همسرم به همین بهانه مرا به کلانتری کشاند و تحویل پلیس داد.

این مرد درباره اتهام رابطه پنهانی با خواهرزاده اش نیز گفت:، چون من رابطه خوبی با خواهرزاده نوجوانم داشتم، همسرم به این ماجرا حسادت می‌کرد. به همین دلیل مدت دوسال است با خواهر وخواهرزاده ام قطع رابطه کرده ام، اما حالا همسرم ادعا کرده من با خواهرزاده ام رابطه داشته و او را آزار داده ام.

با پایان اظهارات سلمان، قضات ادامه جلسه تحقیق را به روز‌های بعد موکول کردند تا زن جوان به دادگاه احضار شود و به تشریح شکایت اش بپردازد.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین