کد خبر: ۶۲۶۲۳۷
تاریخ انتشار : ۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۰
معاون برنامه ریزی سرپرست فرمانداری بجنورد (خراسان شمالی) گفت: مسئله وجود شن در نان در این شهر در دست بررسی دستگاه های ذی ربط است.
آفتاب‌‌نیوز :

اعلمی با اشاره به اینکه طی چند روز گذشته وجود شن در نان در برخی از رسانه و از سوی تعدادی از مردم مطرح شد، اظهارکرد: سازمان غله با شنیدن آن، ابتدا موضوع را تکذیب کرد.

وی افزود: به سازمان غله اعلام کردیم که در همان ابتدا نباید موضوع را تکذیب می کردند چرا که بر امر تحقیق تاکید داریم و باید در ابتدا تحقیق های لازم در این ارتباط صورت می گرفت.

بررسی مسئله وجود شن در نان

اعلمی ادامه داد: در همین ارتباط کمیته ای تشکیل شد و روز گذشته به همراه حوزه غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی، تعزیرات، سازمان صمت، غله و بهداشت بجنورد جهت انجام تحقیق و بررسی به دو کارخانه آرد در شهرستان بجنورد مراجعه شد.

وی بیان کرد: دانشگاه علوم پزشکی استان نمونه های لازم را از آرد موجود در کارخانه ها برداشته و در حال بررسی هستند و نتیجه در هفته آینده اعلام می شود که در آرد شن وجود داشته و یا خیر.

این مقام مسئول تصریح کرد: اگر در آرد شن وجود نداشته موضوع به مردم اطلاع رسانی می شود اما اگر شن وجود داشت، تعزیرات برای انجام اقدامات قانونی وارد عرصه می شود.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین