کد خبر: ۶۲۸۰۷۸
تاریخ انتشار : ۰۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۸
درحالی که تولید سیب درختی در سال جاری به میزان زیادی تولید شده است و باید مازاد آن صادر شود این محصول در میدان مرکزی و به صورت عمده فروشی ۴ تا ۸ هزار تومان به فروش می‌رسد.
آفتاب‌‌نیوز :

قیمت عمده فروشی انواع میوه و تره بار در میدان مرکزی میوه و تره بار شهر تهران اعلام شد این نرخ ها ملاک قیمت گذاری انواع میوه و صیفی در سطح ظهر است و خرده فروشان می توانند محصولات خود را حداکثر با 30 درصد افزایش قیمت نسبت به این نرخ ها به فروش برسانند.

بر این اساس قیمت قیمت هر کیلوگرم انار 5 تا 9 هزار تومان، انار دماوندی 7 تا 11 هزار تومان، پرتقال تامسون شمال 2 تا 4 هزار و 7800 تومان، پرتقال رسمی جنوب 4 تا 6 هزار تومان، پرتقال ناول جنوب 7 تا 9 هزار تومان،نارنگی انشو 3 هزار و 500 تومان تا 6 هزار تومان و نارنگی یافا 2 هزار و 500 تومان تا 5 هزار تومان به فروش می رسد.

قیمت هر کیلوگرم سیب لبنانی زرد 3 هزار و 500 تومان تا 8 هزار تومان و سیب قرمز لبنانی با توجه به درجه کیفی آن 3 هزار تومان تا 7 هزار و 500 تومان به فروش می رسد؛ سیب درختی در حالی به این قیمت ها به صورت عمده خرید و فروش می شود و گران به دست مردم می رسد که میزان تولید این محصول در سال جاری بالا است و برای جلوگیری از ضرر و زیان تولید کنندگان باید مازاد این محصول صادر شود.

قیمت هر کیلوگرم پیاز زرد 2 هزار و 200 تومان تا 3 هزار و 700 تومان، پیاز قرمز 3 هزار و 500 تا 6 هزار تومان، سیب زمینی هزار و 700 تا 3 هزار و 700 تومان، سبزی جور 2 تا 4 هزار تومان و سبزی خوردن 3 تا 5 هزار تومان به فروش می رسد.

نرخ عمده فروشی انواع میوه و تره بار اعلام شد

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین