کد خبر: ۶۲۹۰۳۸
تاریخ انتشار : ۰۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۶
یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: باید به مردم بصیرت‌دهی کنیم و آنان را گول نزنیم ما مردم بدی نداریم؛ آنان هر عیبی داشته باشند امام حسین (ع) را دوست دارند و دیدیم چگونه برای ایشان به خیابان آمدند.
آفتاب‌‌نیوز :

حجت‌الاسلام مرتضی آقاتهرانی طی سخنانی در مراسم نهم دی که در مسجد امام جعفر صادق(ع) برگزار شد، با بیان اینکه فرار از فتنه محال است، گفت: فرار از امتحان الهی هم محال است البته برخی مثل آیت‌الله مصباح هردو را یکی می‌دانند.

آقا تهرانی :مردم را گول نزنیم آنان هر عیبی داشته باشند امام حسین (ع) را دوست دارند

وی افزود: اینکه بیایند در کشور شعار تساهل و تسامح را راه بیندازند این درست نیست. یادش بخیر آقای مهاجرانی بسیار تلاش کرد که این واژه ها را در کشور جا بیندازد اما از کشور رفت و این واژه ها در کشور جا نیفتاد. غربی‌ها خیلی پول می‌دهند، همه را می‌خرند و از هیچکس هم دریغ ندارند تا چیزی که می‌خواهند اتفاق بیفتد.

آقاتهرانی با بیان اینکه برخی ممکن است بنده را قبول نداشته باشند اما سعی می‌کنم دروغ نگویم مگر اینکه از دستم دربرود، اظهار کرد: من کاری به کسی ندارم ولی حضرت آقا را خیلی آقا می‌دانم. اطاعت از این بزرگوار اطاعت از مقام ولایت است. نمی‌گویم که ایشان معصوم است اما اگر امام زمان بگوید ایشان نایب من است شما می‌گویید چرا؟ شما چکاره‌ای‌ که برای ایشان تعیین تکلیف کنی؟

این فعال سیاسی اصولگرا تاکید کرد: ۸۸ فقیه نشسته‌اند و آقا را به رهبری انتخاب کرده‌اند می‌توانیم بگوییم از آیت‌الله مکارم شیرازی، آیت‌الله مشکینی و آیت‌الله مهدوی کنی کسی اسلام‌شناس‌تر داریم؟

وی با بیان اینکه فرقی نمی‌کند گروه باشد یا تشکل ما همه باید تقوای جمعی داشته باشیم، گفت: چقدر وعده‌های تند می‌دهیم که هم سانتریفیوژ فعال می‌شود و هم چرخ زندگی مردم؟ چرا فردا کاری می‌کنیم که مردم می‌خوابند و بیدار می‌شوند می‌بینند قیمت‌ها عوض شده است؟

آقاتهرانی تاکید کرد: به اینها رای ندهیم. اینهایی که از اول به فکر کدخدا هستند. کدخدا خر کیست؟ مسلمان که اینجور نیست؛ اینجور فکر نمی‌کند.

وی افزود: مجلس اگر قوی باشد باید رییس جمهوری را سرخط کند. اگر چنین نیست یعنی مجلس قوی نیست. وقتی مجلس و دولت باهم می‌بندند همین می‌‌شود. چند سال با برجام ما را سرکار گذاشتند؟ آخرش چه شد؟

این فعال سیاسی اصولگرا در پایان تاکید کرد: ما باید به مردم بصیرت‌دهی کنیم. مردم را گول نزنیم. مردم بدی نداریم. مردم هر عیبی داشته باشند امام حسین را دوست دارند. دیدید که چگونه به خیابان آمدند.

پیش از این اعلام شده بود که آیت الله مصباح یزدی سخنران مراسم امروز در مسجد امام جعفر صادق است که به گفته آقا تهرانی به دلیل کسالت نتوانست در این مراسم حاضر شود.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدار ترین عناوین