کد خبر: ۶۲۹۹۸۸
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار : ۱۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۴
مجلس گرامیداشت سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی و ابومهدی مهندس در مسجد اعظم قم «باید این جنایت پاسخ داده شود؛ زود و قاطع و پشیمان‌کننده. ما طرفدار جنگ نیستیم و اتفاقا از همین منظر توصیه به پاسخ متقابل می‌کنیم که اگر صورت نگیرد، نشانه ضعف ما تلقی می‌شود و دشمن را برای حمله جری‌تر می‌کند. پاسخ درخور، پیام قدرت است و قدرت، بازدارنده از جنگ.»
آفتاب‌‌نیوز :

۱- برای «قاسم سلیمانی» هر مرگی جز شهادت، بی‌عدالتی بود و خدا، هنوز عادل است.

شهادتت مبارک سردار دل‌ها، ای رسیده به آرزوی دیرین!

۲- امروز، برای هر که ایران را دوست دارد، روز عزاست: وطن، سرداری بی‌نظیر از دست داده است که جز به سربازی برای دین و میهن، به هیچ نیندیشید و به رغم امکان، هرگز خود را آلوده بازی‌های سیاسی و تعاملات اقتصادی و حاشیه‌ها نکرد. او بسیار بزرگ‌تر از این حقارت‌های دنیوی بود و راز محبوبیت ملی او نیز همین است.

۳- سردار مردمی ایران، نقشی بی‌همانند و تاریخی در شکست بزرگ‌ترین گروه تروریستی معاصر داشت. هم او بود که برای مبارزه با داعش لباس رزم پوشید و نه از تهران که از خطوط مقدم نبرد، جنگ علیه داعش را فرماندهی کرد و بارها تا مرز شهادت رفت.

و امروز از عجائب تلخ روزگار است که دولت تروریستی آمریکا، بزرگ‌ترین ژنرال ضد تروریسم جهان را ترور می‌کند و نامش را بسیار بسیار وقیحانه مبارزه با تروریسم می‌نامد. امروز، روزی است برای شرم جهانی.

۴- این که آمریکا از آن سر دنیا بیاید و در منطقه ما، سردار ما را ترور کند و ماجرا تمام شود، مقبول هیچ اندیشه‌ای نیست. باید این جنایت پاسخ داده شود؛ زود و قاطع و پشیمان‌کننده.

ما طرفدار جنگ نیستیم و اتفاقا از همین منظر توصیه به پاسخ متقابل می‌کنیم که اگر صورت نگیرد، نشانه ضعف ما تلقی می‌شود و دشمن را برای حمله جری‌تر می‌کند. پاسخ درخور، پیام قدرت است و قدرت، بازدارنده از جنگ.

بعد از آن که ایران، پهپاد جاسوس آمریکایی را در خلیج فارس سرنگون کرد، ترامپ - که جنایت امروز به دستور شخص او صورت گرفت - از ایران تشکر کرد که هواپیمای مجاور را که حامل تعدادی از نظامیان آمریکایی بود، هدف قرار نداده است. قاعدتا دیگر ترامپ نباید موقعیتی برای این دست تشکرها داشته باشد.

۵ - اگر زمانی که دانشمندان هسته‌ای‌مان را در خیابان‌های تهران ترور می‌کردند، پاسخ قاطعی به اسرائیل داده بودیم و برخی مقامات امنیتی وقت، خود را درگیر پرونده‌سازی‌های داخلی نمی‌کردند، امروز شاهد آن نبودیم که فرزند ایران را این گونه در خانه همسایه به شهادت برسانند.

۶ - در این میان نباید از نقش جاسوسانی که در لباس دوست اطلاعات تردد سردار ما را به آمریکایی‌ها داده‌اند غفلت کرد و از مجازات سخت، معاف‌شان کرد.

۷ - و تسلیت، واژه‌ای است کوچک در فقدان مردی که بزرگ زیست و بزرگ رفت.»

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۲ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۴
0
3
"در این میان نباید از نقش جاسوسانی که در لباس دوست اطلاعات تردد سردار ما را به آمریکایی‌ها داده‌اند غفلت کرد و از مجازات سخت، معاف‌شان کرد"
ننگ و مرگ بر آن جاسوسان نامرد بیقدر و بیمقداری که بجای آموختن درس مردی و مردانگی، به دلیل عجز و ضعف وجودیشان!! نامردی و ناشرفی پیشه کردند.
ان شاءالله جزا و مجازاتشان اصلیشان با خداوند قهار مقتنم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین