کد خبر: ۶۳۰۲۲
تاریخ انتشار : ۱۸ تير ۱۳۸۶ - ۱۹:۲۶
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: سخنگوی وزارت امور خارجه اقدام رسانه‌های آمریكا را در تطهیر چهره قاچاقچی و تروریست فراری «عبدالمالك ریگی» محكوم کرد. 

محمد علی حسینی، رویكرد رسانه‌های وابسته به دولت آمریكا مبنی بر حمایت از تروریستها را بر آمده از استراتژی منافقانه سالهای اخیر دولت آن كشور در امر مبارزه با تروریسم دانست و گفت: آمریكایی‌ها تروریست‌ها را به دو دسته خوب و بد تقسیم كرده‌اند.

وی افزود: براساس این تقسیم بندی آنانی كه مخالف سیاست‌های آمریكا بوده‌اند، ‌تروریست بد محسوب شده و بقیه همچون ریگی كه با همكاری و پوشش حمایتی آنها به جرم و جنایت علیه مردم و كشورهای مستقل دست زده و نسبت به اینگونه جنایت‌ها نیز اعتراف كرده‌اند، ‌تروریست خوب قلمداد می‌شوند.

سخنگوی وزارت امور خارجه با اعلام اینكه رسانه‌های دولتی آمریكا رسالت خود را تحت فشار فزاینده دولت آن كشور فراموش كرده و در نتیجه در راستای سیاست های مداخله جویانه و منافقانه دولت آمریكا به تشویش ،‌ ناامنی و گسترش تروریسم در جهان دامن می‌زنند افزود: اقدام شبكه ماهواره‌ای آمریكا در چهره‌سازی از یك قاچاقچی جانی و آدمكش حرفه‌یی،‌ راهبرد جدید تروریسم رسانه‌ای دولتمردان آمریكایی محسوب می‌شود.

حسینی سابقه آمریكا در همراهی و همكاری با تروریست‌ها را به گذشته دور نسبت داد و در عین حال بر عزم كشورمان برای مبارزه با ترور و تروریسم و عوامل ناامنی در همه اشكال آن تاكید كرد.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین