کد خبر: ۶۳۲۶۲۰
تاریخ انتشار : ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۲
تعداد نظرات: ۵ نظر
در حالی خبر تک‌نرخی شدن بنزین در شبکه مجازی دست به دست می‌شود که شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران این موضوع را تکذیب می‌کند.
آفتاب‌‌نیوز :

بیش از دو ماه از آغاز سهمیه‌بندی بنزین می‌گذرد با این حال در این دو ماه روزی نبوده که شایعه‌ای در مورد بنزین و قیمت آن مطرح نشود. از مخالفت نمایندگان در روزهای اول و طرح سه فوریتی گرفته تا بحث استیضاح وزرا نیز همگی ریشه در سهمیه‌بندی بنزین داشت.

اما مهمترین شایعه‌ای که هر چند روز یکبار تکرار می‌شود و به گوش می‌رسد،‌ بحث تغییر قیمت بنزین و تک نرخی شدن آن است. موضوعی که با وجود تاکید رهبر انقلاب بر ادامه اجرای سهمیه‌بندی بنزین،‌ حتی از زبان برخی از نمایندگان مجلس نیز به گوش می‌رسد.

بنزین تک‌نرخی می‌شود؟

در آخرین مورد نیز در یکی دو روز گذشته بحث تک نرخی شدن بنزین با قیمت سه هزار تومان دوباره مطرح شده است. موضوعی که این بار به نقل از شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی دست به دست می‌شود و این در حالی است که سخنگوی این شرکت بنزین تک نرخی را برای چندمین بار تکذیب می‌کند.

«فاطمه کاهی» روز دوشنبه با بیان اینکه تک نرخی شدن بنزین مطرح نیست،‌ گفت:‌ هر تصمیم رسمی در سایت این شرکت و از طریق اطلاعیه‌های رسمی اعلام می شود و سایر موارد از نظر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی مورد تایید نیست.

وی با اشاره به اینکه تصمیم جدیدی در مورد قیمت بنزین گرفته نشده،‌ ادامه داد: تک نرخی شدن بنزین تکذیب می‌شود.

بر اساس مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا از بامداد جمعه ۲۴ آبان بنزین برای تمام وسایل نقلیه بنزین‌سوز سهمیه‌بندی شد.

بر این اساس قیمت بنزین معمولی سهمیه‌ای هر لیتر ۱۵۰۰ تومان، قیمت بنزین معمولی غیرسهمیه‌ای به ازای هر لیتر سه هزار تومان و قیمت بنزین سوپر هر لیتر ۳۵۰۰ تومان تعیین شده است.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۵
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۶ - ۱۳۹۸/۱۰/۳۰
2
3
اینکونه تیتر زدن و اطلاع رسانی مربوط به سایت های زرد میباشد در شان این سایت نیست اینگونه خبر رسانی کنید باعث بی اعتمادی مخاطبان افتاب خواهید شد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۹ - ۱۳۹۸/۱۰/۳۰
آفتاب بارها اشاره کردیم تیتر حرفه ای بزن
این گونه تیتر زدنها ما رو از تو مایوس خواهد کرد.
داریوش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۳۰
0
4
از بس دروغ شنیدیم....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۹ - ۱۳۹۸/۱۰/۳۰
0
2
یک سوال از نمایندگان
زمانیکه سه قوه بدون حضور نمایندگان فرمایشی بنزین را گران کردند و شما عرضه ای نداشتید حرف در حد مفت بزنید چطور می توانید بنزین را تک نرخی کنید وقتی کسی از شما نخواست؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۹ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۱
0
0
گردنشون هم خرد میخوام تک نرخی نکنن....
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین