کد خبر: ۶۳۷۷۷۵
تاریخ انتشار : ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۲
خبر درگذشت استاد شجریان هرچند تکذیب شد اما شماری از هواداران پریشان او تاب نیاوردند و مقابل بیمارستان جم تجمع کردند؛ به این امید که اخبار موثق‌تری از حال خسرو آواز ایران بشنوند.
آفتاب‌‌نیوز :

رئیس بیمارستان جم چند دقیقه ای به هواداران استاد اطمینان داد و «وضع عمومی» ایشان را مناسب توصیف کرد.

نیروهای انتظامی نیز در فضایی آرام و همدلانه در محل حاضر بودند.

فضای تجمع نگران استاد شجریان برای همه حاضران نوعی همدردی را تداعی می کرد؛ بی آنکه کسی به فرم لباس و شکل و ظاهر پزشک یا نیروی انتظامی یا مردم نگران توجه کند؛ هر چه باشد استاد شجریان آفریننده خاطرات نسل های پی در پی ایران است که هر گوشه آوازش تداعی‌گر نوستالژی زنده یادواره هایی است که با آن بزرگ شده ایم.

تجمع  هواداران استاد شجریان مقابل بیمارستان جم

امید، چراغ راه ما برای ماندن و خواندن گنج نایابی است که اکنون روی تخت بیمارستان جم خوابیده است...امید که امید ایرانیان بیدار شود و بار دگر نغمه های پیروزی بسراید.

کتایون خوانساری، همسر استاد در کلامی کوتاه و نگران به هواداران ایشان ضمن تکذیب خبر درگذشت استاد آواز ایران گفت: مطمئن باشید اگر اتفاقی رخ داد، بی شک شما را در جریان خواهیم گذاشت.

به رغم آنکه هوای بیرون بیمارستان بسیار سرد است اما گروهی از دوستداران این هنرمند عالی مقام که شماری از آنان، خود را از شهرستانها به تهران رسانده‌اند، در مقابل ساختمان بیمارستان به تجمع خود ادامه داده و مشغول دعا هستند.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
مطالب مرتبط
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین