کد خبر: ۶۳۹۵۴۹
تاریخ انتشار : ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از کشف ۶۲۵ کیلو و ۶۵۰ گرم تریاک خبر داد و گفت: متهمان از اتوبوس بین شهری برای انتقال محموله تریاک استفاده می‌کردند.
آفتاب‌‌نیوز :

سرهنگ عبدالوهاب حسنوند در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه یکی از قاچاقچیان حرفه‌ای قصد دارد مقادیری مواد مخدر از استان‌های جنوبی کشور تهیه و به تهران منتقل کند، بررسی موضوع در اختیار تیمی از مأموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

وی با بیان اینکه تحقیقات پلیسی حکایت از این داشت، متهم با همکاری ۳ تن از دوستانش با استفاده از یک دستگاه اتوبوس بین شهری قصد دارد محموله مواد مخدر را پس از گذشتن از شهر شیراز به تهران منتقل کند، افزود: نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت و دستور دستگیری متهمان و توقیف خودرو اخذ شد.

این مقام انتظامی ابراز داشت: رصدهای اطلاعاتی ادامه داشت تا اینکه مأموران دریافتند متهم پس از بارگیری محموله از شهر شیراز گذشته و پس از عبور از شهر قم قصد ورود به تهران را دارد. تیم‌های مختلفی از مأموران عملیات ویژه این پلیس به محور قم به تهران اعزام و موفق شدند در مراقبت‌های ویژه پلیسی، خودرو متهمان را شناسایی و در اتوبان آزادگان آن را توقیف کنند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب با اشاره به کشف ۶۲۵ کیلو و ۶۵۰ گرم تریاک جاساز شده در اتوبوس بین شهری خاطر نشان کرد: در این رابطه ۳ قاچاقچی مواد افیونی دستگیر شدند.

وی افزود: هر ۳ متهم در همان تحقیقات اولیه به جرم ارتکابی اعتراف و به دست آمد که سرکرده باند در ترمینال جنوب منتظر آنان است.

سرهنگ حسنوند ابراز داشت: در شاخه دیگری از عملیات پلیسی، سرکرده باند قاچاقچیان مواد مخدر نیز دستگیر و با اعتراف صریح متهمان به جرم ارتکابی و تکمیل تحقیقات پلیسی، سوداگران مرگ در اختیار مقام قضائی قرار گرفتند.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین