کد خبر: ۶۴۰۲۵۹
تاریخ انتشار : ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۷
اتحادیه جهانی کشتی با ارسال پیامی به فدراسیون کشتی با پاسخ به این فدراسیون، ۲ تاریخ را برای برگزاری رقابت‌های گزینشی المپیک در قاره آسیا اعلام کرد.
آفتاب‌‌نیوز :

در پی تماس های مستمر فدراسیون کشتی ایران با اتحادیه جهانی کشتی مبنی بر مشخص شدن زمان و مکان جدید رقابت های کشتی گزینشی المپیک در قاره آسیا این اتحادیه، ساعتی پیش پاسخ فدراسیون کشتی را داد.

بر این اساس اتحادیه جهانی اعلام کرد با تماس‌هایی که با کشورهای دیگر برقرار کرده ایم قرار است در چند روز آینده اعلام آمادگی خودشان را برای برگزاری مسابقات گزینشی در قاره آسیا در تاریخ های ۱۵ تا ۱۷ فروردین و یا ۲۳ تا ۲۵ فروردین ماه سال ۹۹ اعلام کنند، اتحادیه جهانی کشتی هنوز نام کشور میزبان را اعلام نکرده است اما اعلام کرد با توجه به اینکه تورنمنت های ورزشی دیگر در کشور مدنظر برای برگزاری رقابت های گزینشی برگزار می شود، به احتمال زیاد بتوانیم این رقابت ها را نیز در آنجا برگزار کنیم و در این لحظه پیشنهاد ما این است که بر سلامت ورزشکاران و دیگر شرکت کنندگان خود در این مسابقه، نظارت داشته باشید.

مسوولان این اتحادیه همچنین تأکید کرده اند، اکنون نمی دانیم اما ممکن است برخی کشورها گواهی رسمی درخواست کنند که تایید کند به عنوان مثال ورزشکاران و سایر شرکت کنندگان در چندین نوبت علائمی از کرونا نداشته‌اند و آمادگی لازم برای این موضوع می تواند مفید باشد.

فدراسیون کشتی در دو نوبت اقدام به برگزاری اردوهای تیم های ملی کرده است که این اردوها با توجه به مصوبات ستاد عالی مقابله با ویروس کرونا، لغو شده است. مسوولان فدراسیون کشتی با توجه به موارد اعلامی از سوی اتحادیه جهانی، رایزنی ها را با مسوولان کمیته ملی المپیک در مورد برگزاری اردوهای تیم های ملی انجام داده‌اند، تا مکانی را به صورت قرنطینه شده برای برگزاری تمرینات آماده سازی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی به جهت حضور در رقابت های گزینشی در نظر بگیرند.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین