کد خبر: ۶۴۲۶۲۰
تاریخ انتشار : ۰۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۹
رئیس جمهوری آمریکا که مدعی شد اروپایی‌ها از طریق مرز مکزیک وارد آمریکا می‌شوند، برای مهار کرونا مرز ایالات متحده با مکزیک را برای موارد غیرضروری بست.
آفتاب‌‌نیوز :

دونالد ترامپ روز جمعه در نشست خبری مربوط به آخرین اقدامات انجام شده برای مهار کرونا، با اشاره به تماس خود با فرمانداران مختلف آمریکا که برخی با وی مخالفت داشته‌اند، گفت: افرادی که همدیگر را دوست نداشتند اکنون در سطح ملی و ایالتی به هم می‌پیوندند.

وی که خواستار بسته شدن مرز مکزیک برای ورود غیر ضروری به آمریکا شد، افزود: ما با مرزها به طور مساوی رفتار می کنیم. مرزهای شمالی و مرز جنوبی. ما با آنها به طور یکسان رفتار می‌کنیم.

ترامپ تردد از مرز مکزیک را محدود کرد

رئیس جمهوری آمریکا که ورود مسافران خارجی از اروپا را ممنوع کرده بود، مدعی شد به دلیل باز بودن مرز مکزیک، اروپایی‌ها برای ورود به آمریکا از آن کشور استفاده می‌کرده‌اند.

ترامپ همچنین تصمیم دیگری را اعلام کرد که به مودیان مالیاتی اجازه می دهد بدون اینکه جریمه شوند، اظهارنامه‌های خود را تا اواسط ماه ژوئن ارائه دهند.

در آمریکا باید تا 15 آوریل اظهارنامه مالیاتی ارائه شود.

رئیس جمهوری آمریکا در حالی که بازارهای سهام سقوط بی سابقه‌ای داشته‌اند، صنایع زیادی به خاطر کرونا مختل شده و دست از کار کشیده‌اند، کارگرهای زیادی بیکار شده و دانش آموزان و دانشجویان خانه نشین شده‌اند، گفت ما شاهد قدرت واقعی آمریکا هستیم. افراد زیادی در این باره صحبت می‌کنند.

ترامپ اظهار نظر متناقض دیگری هم داشت و در حالی که پیش از این از مردم خواسته بود، زیاد خرید نکنند گفت: میزان حجمی که فروشندگان زنجیره غذایی ارائه می‌دهند، فوق العاده است زیرا مردم آنچه را که لازم دارند، باید داشته باشند.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین