کد خبر: ۶۴۷۳۵۹
تاریخ انتشار : ۳۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۲
علي نوبخت:
رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در پیامی با تبریک روز علوم آزمایشگاهی گفت که متخصصین و کارشناسان آزمایشگاهی در صف اول مدافعان سلامت، پیشتازان این عرصه در راه مبارزه با ویروس کرونا هستند.
آفتاب‌‌نیوز :

دكتر علي نوبخت رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در پیامی روز علوم آزمایشگاهی را تبريك گفت.

متن پیام تبریک علی نوبخت به شرح زیر است:

به نام خداوند جان آفرين

سی‌ام فروردین ماه، مصادف است با زادروز حکیم جرجانی پزشک نامدار ایرانی که به برکت نبوغ بی بدیلش، این روز به روز بزرگداشت جامعه آزمایشگاهیان کشور نامگذاری شده است.

نقش بسزای متخصصین علوم آزمایشگاهی با پژوهش های علمی و تلاش های ستودنی تا به آن پایه است که همواره موجبات ارتقای نظام سلامت جامعه را عهده دار بوده و با تشخیص به موقع سهم چشمگیری در صحت و سلامت جامعه بشری و نجات جان بی شمار بیماران دردمند بر عهده داشته اند. به طور کلی پایه های تشخیص و درمان همواره مبتنی بر اقدامات ارزشمند دانشمندان علوم آزمایشگاهی بوده است.

همکاران محترم علوم آزمایشگاهی در طول سالهای متمادی خدمات شایانی را نثار جامعه نموده اند و امروز با شیوع ویروس کرونا با زحمات شبانه روزی خدمات ارزشمندی را در مقابله با این ویروس به بیماران و پزشکان ارایه نموده و در صف اول مدافعان سلامت، پیشتازان عرصه سلامت در راه مبارزه با ویروس کرونا می باشند.

اینجانب ضمن گرامیداشت زادروز حکیم جرجانی، روز علوم آزمایشگاهی را به استادان، کارشناسان و دانشجویان علوم آزمایشگاهی کشور تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

از درگاه خداوند بزرگ، سلامتی و توفیق روزافزون جامعه علوم آزمایشگاهی کشور را در پیشبرد اهداف متعالی نظام سلامت مسالت می نمایم.

دكتر علي نوبخت

سي ام فروردين 1399

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدار ترین عناوین