کد خبر: ۶۴۸۱۲۶
تاریخ انتشار : ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۵

پیروانی: جواب کنش‌ها را دادم/نمی خواهم کسی در این ماجرا ورود کند/توقع اجرای قانون را داریم

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای همه احترام قائل هستم، اما من جواب کنش‌ها را دادم.
آفتاب‌‌نیوز :

افشین پیروانی بعد از جلسه کمیته استیناف اظهار داشت: ما نظرات‌مان را گفتیم. مسئولان محترم سپاهان هم نظرات‌شان را گفتند، توقع اجرای قانون داریم.

وی درباره ترک جلسه توسط رسول پناه عنوان کرد: این موضوع را از او بپرسید. او آمده بود در فدراسیون کار داشت. قرار بود مدیر سپاهان و نماینده حقوقی این تیم بیایند. از تیم ما هم دو نفر در این نشست حضور پیدا کردیم.

پیروانی: جواب کنش‌ها را دادم/نمی خواهم کسی در این ماجرا ورود کند/توقع اجرای قانون را داریم

پیروانی در پاسخ به این سوال که شما این 3 امتیاز را برای پرسپولیس گرفته اید و این که در این ماجرا پیشکسوتان حمایت از شما نداشتند اما تماشاگران حمایت زیادی از شما کردند تصریح کرد: ما اول خدا و دوم اینکه هواداران میلیونی را داریم. در این چند روزه تعدادی تماس گرفتند و خواستند من به آنها اجازه ورود بدهم. از همین جا می‌گویم کسی ورود نکند. این موضوع بحث فوتبال و فنی است.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس یادآور شد: از بازیکنان تیم و پیشکسوتان می‌خواهم خود را قاطی این ماجرا نکنند. افشین پیروانی به اتفاق میلیون‌ها هوادار تلاش خود را می کند. من خودم را یک هوادار می دانم تلاشم را هم می‌کنم، وظیفه خود می‌دانم که باید از اتفاقاتی که برای پرسپولیس می افتد دفاع کنم. ما به اصفهان رفتیم تا بازی کنیم اما تیم حریف حاضر نشد. نمی‌خواهم به جزئیات ورود کنم. هر اتفاقی برای پرسپولیس می‌افتد مهمترین عامل هواداران هستند و بعد زیر مجموعه باشگاه که همه تلاش می کنند اتفاقات خوبی رقم بخورد.

پیروانی در پاسخ به این سوال که آیا مدارک جدیدی ارائه شد خاطرنشان کرد: نه ما فقط از کمیته استیناف که از ما دعوت کردند تشکر می کنیم. از کمیته انضباطی هم تشکر می‌کنیم که رای خود را داده بودند. باید به فکر بازی های آینده باشیم.

وی درباره تاریخ صدور رای خاطرنشان کرد: باید مسئولین جوابگو باشند. من اطلاعی ندارم که بخواهم نظر دهم.

سرپرست پرسپولیس درباره وضعیت مالی این باشگاه و اینکه با بازیکنان پرسپولیس در ارتباط هستید، تصریح کرد: من با تمام بازیکنان در ارتباط هستم و با آنها تماس تلفنی دارم. مشکلات مالی گریبانگیر جامعه و تیم‌های فوتبال هست. مطمئناً پرسپولیس هم مستثنی نیست. آرزوی من این است این اتفاق بیفتد که آرامش به تیم دوباره برگردد. ما پرونده‌هایی داریم که آنها به تیم دلهره آورده است. همین جا اعلام می کنم هر کسی تلاش کند دلهره و ناامیدی را از هوادار پرسپولیس دور کند من مخلص او هستم. مطمئن باشید همه دست به دست هم می دهیم تا قهرمانی جدید و اتفاقات خوب برای پرسپولیس رخ دهد.

پیروانی درباره پرونده برانکو عنوان کرد: این بحث‌ها حقوقی است و باید از افراد دیگری سوال کنید.

وی درباره حاشیه های اخیر تصریح کرد: همه برای من قابل احترام هستند و من همه را دوست دارم اما پیروانی هر کنشی دید واکنش نشان داد. یکسری مصاحبه‌ها آمد من هم جوابگو بودم. من به همه بزرگترها و پیشکسوتان احترام می گذارم و برایشان آرزوی سلامتی دارم. هر کسی از من ناراحت است مخلص او هستم اما من جواب کنش‌ها را دادم یعنی علیه من اظهار نظر کردند علیه پرسپولیس نظر دادند من هم مجبور بودم واکنش نشان دهم.

وی همچنین درباره شروع تمرینات گفت: هنوز معلوم نیست.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین