کد خبر: ۶۴۹۲۹۶
تاریخ انتشار : ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۸
کرونا هیمنه دولت‌های مستکبر را فرو ریخته
نماینده رهبر انقلاب در سوریه با اشاره به اینکه ویروس کرونا هیمنه دولت‌های مستکبر را فرو ریخته است، تاکید کرد: برای همه اثبات شد خدا اگر اراده کند با یک ویروس بسیار کوچک کمر مستکبران عالم را خواهد شکست و نابود می‌کند.
آفتاب‌‌نیوز :

‌با ادامه تعطیلی نمازجمعه در سوریه به خاطر شیوع بیماری کرونا، آیت‌الله سیدابوالفضل طباطبایی اشکذری نماینده رهبر انقلاب در سوریه روز جمعه در گفت‌وگویی تلویزیونی با مردم سخن گفت.

وی با اشاره به اینکه این ویروس کوچک هیمنه دولت های مستکبر را فرو ریخته است، تاکید کرد: برای همه اثبات شد خدا اگر اراده کند با یک ویروس بسیار کوچک کمر مستکبران عالم را خواهد شکست و نابود می کند.

نماینده رهبری در سوریه: خدا اگر اراده کند با یک ویروس مستکبران را نابود می‌کند

آیت الله طباطبایی با اشاره به پرتاب موفقیت آمیز ماهواره نظامی نور سپاه پاسداران به فضا، ابراز داشت: این دستاورد بسیار بزرگی است که دوستان را بسیار خوشحال و دشمنان را بسیار عصبانی و ناراحت کرد.

وی افزود: پرتاب ماهواره نور، پیام مهمی برای جهان داشت که خدای متعال جامعه مومنان را با همه سختی ها، فشارها و تحریم ها یاری خواهد نمود تا به پیروزی نهایی برسند.

نماینده ولی فقیه در سوریه با اشاره به مفتضح شدن غربی ها با شیوع بیماری کرونا در این کشورها، اظهار داشت: همه مشاهده کردند که غربی ها را چه طور از یکدیگر اقلام بهداشتی را سرقت می کردند و حق حیات از افراد مسن و پیر، سلب و آنها را رها می کردند تا بمیرند.

وی با تاکید بر استفاده مومنان از برکات ماه رمضان، افزود: ماه رمضان یک دوره استثنایی برای تصفیه روح از گناهان و جلا دادن آن است و بهترین زمان برای تقرب هرچه بیشتر به درگاه الهی است.

آیت الله طباطبایی عظمت حرکت امام خمینی را ثمره خودسازی و تقرب به خدا دانست و تاکید کرد: حضرت امام در ماه مبارک رمضان ملاقات های خود را لغو می کرد و تمام وقت مشغول عبادت بود و این ارتباط قوی او با خدای متعال سبب این دست آورد های عظیم و پیروزی های بزرگ، علی رغم همه مشکلات و سختی ها گردید.

وی تجربه به دست آمده در دوران شیوع کرونا را بسیار مهم دانست و ابزار داشت: کرونا با اینکه مشکلات متعددی ایجاد کرد ولی باعث گردید در جامعه ما و در کشور های اسلامی حس تعاون، همدلی و کمک به یکدیگر ارتقا یابد به طوری که بارها شاهد بودیم بسته های غذایی توسط خیرین و نیکوکاران بین فقرا توزیع شد تا در این اوضاع سخت، این عزیزان کمتر متحمل سختی شوند.

آیت الله طباطبایی در پایان سخنان خود خاطر نشان کرد: این روحیه همدلی و کمک به همنوع بسیار با ارزش است که برگرفته از تعالیم اسلامی است و ضروری است این روحیه هرچه بیشتر بین آحاد جامعه ما تقویت و گسترش یابد.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین