کد خبر: ۶۴۹۵۷۸
تاریخ انتشار : ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۶
مدیرعامل شرکت پارس تامین خبر داد:
نوری گفت: میزان حجم کل حفاری‌های اکتشافی از ۱۴۰۰۰ متر به ۹۰۰۰۰ متر رسیده است که از رشد ۶.۵ برابری فعالیت‌های اکتشافی شرکت حکایت دارد.
آفتاب‌‌نیوز :

محمد نبی نوری، مدیرعامل شرکت پارس تامین وابسته به صدر تامین و شستا گفت: بر اساس استاندارد‌های لازم، پروژه محدوده‌های اکتشافی سیستان و بلوچستان در سال ۱۴۰۳ به پایان می‌رسید که این شرکت با تغییر و بهبود برنامه زمانبندی پروژه مذکور و لزوم توجه به اصول مدیریت سرمایه‌گذاری پایان پروژه را از سال ۱۴۰۳ به پایان سال ۱۴۰۰ کاهش داده است.

به گزارش روابط عمومی پارس تامین، وی ادامه داد: عملکرد این شرکت در سال ۱۳۹۸ در مقایسه مدت مشابه سال قبل، از رشد ۳ برابری در متراژ عملیات حفاری و تعداد گمانه‌های حفاری شده و ۴.۵ برابری در گمانه‌های عیاردار برخوردار بوده است.

رشد ۶.۵ برابری فعالیت‌های اکتشافی

وی گفت: در راستای کاهش هزینه‌های جاری پروژه‌ها، شرکت با اجرای استراتژی‌هایی در کاهش عمق حفاری‌ها، قرارداد مطالعات هیدرولوژی و هیدروژئولوژی، مطالعات ژئوتکنیک، عملیات آتشباری و ... موفق به کاهش بیش از ۷.۲ میلیارد تومان در هزینه‌های عملیاتی شده است.

وی ادامه داد: شرکت توسعه معادن پارس تامین تلاش دارد در سال ۱۳۹۹ در راستای اقدامات توسعه‌ای و هم‌افزایی با دیگر شرکت‌های تابعه هلدینگ سرمایه‌گذاری صدرتامین و برنامه‌هایی نظیر توجه به معدنکاری نوین، هوشمندسازی معادن، احیای معادن کوچک مقیاس و چند طرح ملی دیگر را در دستور کار قرارداده است.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین