کد خبر: ۶۵۲۹۱۸
تاریخ انتشار : ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۴
رئیس جمهوری آمریکا دردفاع ازگلف بازی کردنش در شرایط کرونا بار دیگر حملاتش به جو بایدن و رئیس جمهوری سابق این کشور را از سرگرفت.
آفتاب‌‌نیوز :

به گزارش پایگاه خبری هیل، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در توئیت دوشنبه صبح خود نوشت، جریان اصلی رسانه‌ای به گونه‌ای بازدید وی از کلوپ گلف ویرجینیا را پوشش داد که انگار یک "گناه مهلک و مرگبار" بوده و آنچه را که وی درباره نقص‌های رقیبش جو بایدن نوشته، نادیده گرفتند؛ ترامپ در توئیتش درباره بایدن نوشته بود: "اخلاق کاری ضعیف" جو بایدن "خوابالو" یا تمامی زمانی که اوباما در زمین گلف گذراند!

ترامپ در یکسری توئیت نوشت: آنها(رسانه های خبری) از نفرت و نامردی بیمار شده‌اند. آنها واقعا دیوانه هستند! آنها اصلا به اخلاق ضعیف کاری جو بایدن خوابالو یا تمام وقتی را که باراک اوباما در زمین گلف گذراند و اغلب به هاوایی می‌رفت تا بازی کند، اشاره‌ای نکردند. این دقیقا همان کاری است که آنها با تاثیرات کربن بر محیط زیست انجام دادند.

وی با اشاره به حملات مداوم به استراتژی دولت اوباما در مقابله با داعش افزود: اوباما حتی پس از قتل وحشیانه یک مرد جوان توسط داعش باز هم به بازی کردن خود ادامه داد. این واقعا نامناسب است. این من بودم که داعش را به طور کامل از بین بردم. حالا این من هستم که گند زدم؟!

توئیت‌های ترامپ یک روز پس از آن منتشر شد که جو بایدن، ترامپ را بابت توئیت‌هایش در دوران کرونا از زمین گلفش در ویرجینیا مورد انتقاد قرار داد که نشانه‌ای از افزایش انتقادهای بایدن از ترامپ بابت رسیدگی‌اش به بحران کرونا در ایالات متحده محسوب می‌شود.

انتقادهای بایدن از ترامپ در حالی صورت گرفت که رئیس جمهوری آمریکا نیز در یک رشته توئیت جف سشنز، دادستان سابق کل و جو اسکاربورو، مجری برنامه "صبح ها با جو" را به باد انتقاد گرفت.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین