کد خبر: ۶۵۳۴۴۳
تاریخ انتشار : ۰۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۰
نقشینه گفت: بعدازظهر امروز در ارتفاعات البرز مرکزی، زاگرس مرکزی، شمال غرب، جنوب کرمان و شمال هرمزگان رگبار پراکنده باران همراه با رعد و برق و وزش باد خواهیم داشت.
آفتاب‌‌نیوز :

امین حسین نقشینه کارشناس سازمان هواشناسی درباره آخرین وضعیت آب و هوای کشور اظهار کرد: بعد از ظهر امروز در ارتفاعات البرز مرکزی، زاگرس مرکزی، شمال غرب، جنوب کرمان و شمال هرمزگان افزایش ابر، رگبار پراکنده باران همراه با رعد و برق و وزش باد پیش بینی می‌شود.

دمای تهران به ۴۰ درجه نزدیک‌ می‌شود

وی افزود: بعد از ظهر شنبه در استان‌های ساحلی خزر و ارتفاعات البرز مرکزی و زاگرس مرکزی و روز یکشنبه در استان‌های گلستان، ارتفاعات استان‌های مازندران، خراسان شمالی، فارس و جنوب کرمان افزایش ابر، رگبار پراکنده باران همراه با رعد و برق و وزش باد خواهیم داشت.

نقشینه از وزش باد شدید طی ۲ روز آینده در شرق کشور به ویژه منطقه زابل خبر داد و گفت: بعد از ظهر امروز تا روز یکشنبه در استان‌های ایلام، خوزستان و جنوب غرب کشور وزش باد شدید خواهیم داشت که می‌تواند در این مناطق همراه با گرد و خاک باشد.

این کارشناس سازمان هواشناسی از کاهش نسبی دما در استان‌های ساحلی خزر خبر داد و افزود: امروز و فردا بیشینه دمای رشت ۳۱ درجه سانتی گراد، روز یکشنبه ۲۷ درجه سانتی گراد و مجدد روز دوشنبه به ۲۹ درجه می‌رسد.

به گفته وی، طی روز‌های یکشنبه و دوشنبه دریای خزر و بعد از ظهر فردا و روز یکشنبه شمال و مرکز خلیج فارس مواج است.
آسمان تهران صاف است

نقشینه درباره آخرین وضعیت آب و هوای تهران بیان کرد: طی ۵ روز آینده آسمان تهران صاف تا قسمتی ابری و در ارتفاعات تهران همراه با افزایش ابر و بارش پراکنده خواهد بود.

این کارشناس سازمان هواشناسی در پایان بیشینه دمای امروز مهرآباد را ۳۶ درجه و شنبه ۳۸ درجه سانتی گراد اعلام کرد و گفت: بیشینه دمای شمیرانات روز شنبه ۳۵ درجه سانتی گراد است و به طور کلی نوسانات دمایی چندانی طی چند روز آینده نداریم.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدار ترین عناوین