کد خبر: ۶۵۳۷۷۰
تاریخ انتشار : ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۸
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سهام با ثبت افت ۳هزار و ۸۳واحد در ارتفاع ۹۷۰هزار و ۴۱۱واحد قرار گرفت.
آفتاب‌‌نیوز :

در جریان دادوستد‌های امروز بازار سرمایه ۱۲ میلیارد و ۶۲۴ میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزش ۹ هزار و ۵۲۶ میلیارد تومان در یک میلیون و ۳۳۸ هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با افت ۳ هزار و ۸۳ واحدی در ارتفاع ۹۷۰ هزار و ۴۱۱ واحد قرار گرفت.

افت ۳ هزار واحدی شاخص بورس

بیشترین اثر منفی بر رشد دماسنج بازار سهام در روز جاری نیز به نام نماد‌های شرکت‌های مخابرات ایران، گروه مپنا و پتروشیمی پارس شد و در مقابل شرکت‌های سرمایه‌گذاری غدیر، سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین و پالایش نفت اصفهان با رشد خود مانع افت بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

شاخص‌های اصلی بازار سرمایه هم روز منفی را پشت سر گذاشتند؛ به‌طوری که شاخص قیمت (وزنی ــ ارزشی) ۸۱۸ واحد، کل (هموزن) ۶۱۰ واحد، قیمت (هموزن) ۴۰۳ واحد، آزاد شناور ۸۹۷ و شاخص‌های بازار اول و دوم به ترتیب ۱۷۴۶ و ۸۳۴۸ واحد افت کردند.

بر اساس این گزارش، در بازار‌های فرابورس ایران هم با معامله ۲ میلیارد و ۶۱۰ میلیون ورقه به‌ارزش ۴ هزار و ۶۹۴ میلیارد تومان در ۵۹۲ هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۳۱ واحد افت کرد و در ارتفاع ۱۱ هزار و ۲۱۶ واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز بیشترین اثر منفی بر شاخص فرابورس در روز جاری نیز به نام نماد‌های شرکت‌های گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی، پتروشیمی زاگرس و فولاد هرمزگان جنوب شد و در مقابل شرکت‌های سنگ‌آهن گهر زمین، بانک دی و فرابورس ایران با رشد خود مانع افت بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین