کد خبر: ۶۵۴۷۹۰
تاریخ انتشار : ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی:
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از دستگیری شش آدم ربا و آزادسازی گروگان 24 ساله در کمتر از 2 ساعت طی عملیات غافلگیرانه پلیس خبر داد.
آفتاب‌‌نیوز :

سردار مجید شجاع اظهار کرد: سحرگاه دیروز تعدادی از افراد با مراجعه به منزل فردی در شهرستان سرایان، وی را با تهدید ربوده و به نقطه نامعلومی منتقل کردند که بلافاصله با اطلاع موضوع به پلیس، تیم‌های ویژه رهایی گروگان موضوع را به صورت ویژه پیگیری کردند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی خراسان جنوبی بیان کرد: بررسی‌های مأموران پلیس حاکی از این بود که آدم ربایان به طرف شهرستان بیرجند حرکت کرده اند که موضوع به تیم های گشت کنترلی 110 اعلام شد و مبادی ورودی و خروجی شهرها کنترل شد.

شجاع با بیان اینکه یکی از تیم‌های گشت نامحسوس مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی خراسان جنوبی به 3 خودروی پژوی متوقف شده در میدان فرودگاه شهرستان بیرجند مشکوک شدند، افزود: با پشتیبانی عملیاتی مأموران یگان امداد، بعد از بررسی کمتر از دو ساعت از وقوع آدم ربایی، خودروها توقیف و شش آدم ربا دستگیر شدند.

وی تصریح کرد: مأموران گروگان 24 ساله را در یکی از خودروها شناسایی کردند که خودروها و شش متهم آدم ربایی توقیف و به پلیس آگاهی منتقل و به مقام قضائی معرفی شدند.

شجاع خاطرنشان کرد: در تحقیقات اولیه پلیس، انگیزه آدم ربایان مباحث مالی مطرح شده که تحقیقات تکمیلی در این خصوص ادامه دارد.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین