کد خبر: ۶۵۵۲۳۱
تاریخ انتشار : ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۶
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: اگر افزایش تعداد بیماران کرونایی در استان قابل‌توجه باشد مجدد به وضعیت قرمز برمی‌گردیم، بنابراین باید مردم مراقب باشند تا به سمت وضعیت قرمز و پرخطر نرویم.
آفتاب‌‌نیوز :

محمدرضا قدیر در گفت‌وگو با خبرنگاران، با بیان اینکه در چند روز اخیر شاهد افزایش تعداد مراجعه به مراکز درمانی و افزایش تعداد بستری‌های بیماری کرونا در استان هستیم، اظهار داشت: در بررسی‌های میدانی شاهد آن هستیم که تعداد قابل‌توجهی از افراد که از مسافرت برگشته‌اند فاصله‌گذاری اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با درخواست از مردم جهت نرفتن به مسافرت گفت: توصیه می‌کنیم مردم به مسافرت نرفته و موارد بهداشتی را به‌دقت رعایت کنند تا شاهد افزایش تعداد مراجعان به مراکز درمانی نباشیم.

دکتر قدیر: مردم بیماری کرونا را جدی بگیرند/ قم در وضعیت زرد قرار دارد

قدیر با بیان اینکه استان قم در وضعیت زرد بیماری قرار دارد، تأکید کرد: اگر افزایش تعداد بیماران کرونایی در استان قابل‌توجه باشد مجدد به وضعیت قرمز برمی‌گردیم، بنابراین باید مردم مراقب باشند تا به سمت وضعیت قرمز و پرخطر نرویم و دوباره شاهد افزایش تعداد بیماران نباشیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم در پایان با تأکید بر لزوم رعایت موازین بهداشتی از سوی همشهریان گفت: از مردم استان قم خواهش می‌کنیم که وضعیت کرونا را جدی بگیرند.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین