کد خبر: ۶۵۵۸۲۵
تاریخ انتشار : ۲۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۴
ساعت 20 شب شنبه گذشته، ماموران انتظامی در تماس با قاضی ویژه قتل عمد مشهد، از مرگ مشکوک دختر بچه ای به نام «عسل» در یکی از مراکز درمانی خبر دادند.
آفتاب‌‌نیوز :

در پی دریافت این گزارش، بلافاصله قاضی عازم بیمارستان 22 بهمن شد و به تحقیق در این باره پرداخت. وجود برخی آثار کبودی روی پیکر این دختر کوچک، در حالی ماجرای مرگ او را در هاله ای از ابهام قرار داد که نامادری کودک مدعی شد «عسل« روی زمین افتاده است!

بررسی های میدانی قاضی شعبه 208 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد حاکی از آن بود که زن جوان، در حالی حدود پنج سال قبل ازدواج مجدد کرده که فرزند دیگری نیز از همسر سابقش داشته است. اگرچه برخی تحقیقات محرمانه مقام قضایی از رفتار پرخاشگرانه نامادری با دختر بچه مذکور حکایت دارد اما زن جوان که بازداشت شد، در اظهارات خودش ادعا کرد: ظهر قبل از حادثه در منزل مادرم بودیم که دخترم (عسل) گفت« من زمین خورده ام» او در خانه بازی می کرد و زمانی هم که قصد رفتن به بازار را داشتیم باز هم «عسل» گفت: من روی زمین افتادم! به توصیه مادرم او را خواباندم اما بعد از چند دقیقه مادرم گفت: رنگ او پریده و حال خوبی ندارد! به همین خاطر با اورژانس تماس گرفتیم و او را به بیمارستان 22 بهمن بردیم.

پزشک قانونی علت مرگ دختر کوچک را شکستگی مهره های کمر و خونریزی داخلی اعلام کرده است. اما پدر دختر ادعا می کند، همسرش با «عسل» بسیار مهربان بود و در دفتر خاطراتش از او به نیکی یاد می کرد. تحقیقات بیشتر درباره مرگ تلخ عسل ادامه دارد تا زوایای پنهان این ماجرای مشکوک روشن شود.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین