کد خبر: ۶۵۵۹۳۳
تاریخ انتشار : ۲۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۰
مدیرکل آموزش بنیاد شهید نسبت به دریافت وجه توسط سایت های جعلی برای ثبت نام در مدارس هشدار داد و گفت: پرداخت هر گونه وجهی غیر قانونی است.
آفتاب‌‌نیوز :

محمدعلی فقیه در خصوص شرایط ثبت‌نام در مدارس شاهد گفت: جهت ثبت‌نام فقط از سامانه سجا وزارت آموزش‌وپرورش باید استفاده کرد و در این مرحله از پرداخت هرگونه وجه جدا خودداری شود، با توجه به اینکه در روزهای اخیر متأسفانه عده‌ای فرصت‌طلب در فضای مجازی از طریق سایت‌های متفرقه نسبت به ثبت‌نام دانش‌آموزان اقدام می‌کنند، ضمن هشدار به خانواده‌های شاهد و ایثارگر از متقاضیان ثبت‌نام در مدارس شاهد می‌خواهیم، از پرداخت هرگونه وجه جهت پیش ثبت‌نام در مدارس شاهد جدا خودداری کنند.

وی افزود: برخی از سایت‌های جعلی به‌عنوان ثبت‌نام مدارس شاهد از اولیا پول می‌گیرند که این موضوع کاملاً غیرقانونی و هیچ ارتباطی با ثبت‌نام متقاضیان ثبت‌نام در مدارس شاهد ندارد لذا از تمامی خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر درخواست می‌شود جهت ثبت‌نام در مدارس شاهد با توجه به زمان‌بندی اعلام‌شده از سوی وزارت آموزش‌وپرورش فقط از سامانه saja.medu.ir استفاده کنند.

مدیرکل آموزش بنیاد شهید در پایان خاطرنشان کرد: ادارات آموزش بنیاد استان‌ها آماده پاسخگویی به سئوالات احتمالی متقاضیان شاهد و ایثارگر ثبت‌نام در مدارس شاهد هستند.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین