کد خبر: ۶۵۶۰۶۹
تاریخ انتشار : ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۰
رئیس‌جمهور آمریکا در پیامی توییتری جنجال‌ها درباره سلامتی جسمانی‌اش را رد کرد و دلیل احتیاط بیش از حدش در پایین آمدن از پلکان دانشگاه نظامی را «لیز بودن» آن توصیف کرد.
آفتاب‌‌نیوز :

به دنبال داغ شدن هشتگ «حال ترامپ خوب نیست» در نتیجه رفتارهای رئیس‌جمهور آمریکا در سخنرانی‌اش در دانشگاه نظامی وست‌پوینت، او در پیامی در شبکه مجازی سعی کرد تردیدها درباره سلامت جسمانی را رد کند. دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا که روز گذشته سالروز تولدش بود و ۷۴ ساله شد، در واکنش به جنجال‌ها درباره رو به وخامت بودن وضعیت سلامتی‌اش پاسخ داد. ماجرا از آنجا شروع شد که رفتارهای رئیس‌جمهور آمریکا در زمان سخنرانی خود در دانشگاه نظامی وست پوینت گمانه‌زنی‌ها درباره سلامت «رو به زوال» وی را تشدید کرد.

یکی از این رفتارها، استفاده ترامپ از دو دست برای برداشتن لیوان آب حین سخنرانی بود. او در پایان سخنرانی هم پلکان را با دقت خیلی زیاد و بسیار بیش از حد نیاز، پایین آمد. ترامپ در واکنش به این جنجال‌ها به توضیح درباره دلیل احتیاطش در زمان استفاده از پلکان پرداخت اما چیزی درباره چرایی استفاده از دو دست برای برداشتن لیوان نگفت.

ترامپ پاسخ هشتگ‌ها را داد: پله‌ها لیز بود!

او در توییتر نوشت: «پلکانی که من بعد از سخنرانی‌ام در وست پوینت پایین آمدم، خیلی بلند و تند بود، هیچ نرده‌ای نداشت و مهم‌تر اینکه، خیلی لیز بود. آخرین چیزی که من قصد دارم انجام دهم این است که "بیافتم" و به رسانه‌های اخبار جعلی چیزی برای سرگرم شدن بدهم. من ده فوت آخر تا کف زمین را دویدم. عجب لحظه‌ای».

استفاده رئیس‌جمهور آمریکا از واژه افتادن و قرار دادن آن در گیومه، به نظر می‌رسد به افتادن «هیلاری کلینتون» رقیب دموکرات او در جریان کارزار انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ مرتبط باشد.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین