کد خبر: ۶۵۸۴۸۳
تاریخ انتشار : ۰۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۳
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و برخوردی بودن رشته های رزمی، مربیان تیم های ملی نباید اصراری به برگزاری اردوهای تیم های ملی داشته باشند.
آفتاب‌‌نیوز :

مهدی علی‌نژاد در حاشیه مجمع عمومی فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی در جمع خبرنگاران گفت: سعی ما بر این است تا اواخر شهریور مجمع عمومی فدراسیونها را برگزار کنیم و در جریان گزارش مالی و حسابرسی فدراسیونها قرار بگیریم.

وی درباره مفقود شدن یک ماشین سمند و موتور سیکلت در این فدراسیون اظهار کرد: در گزارش حسابرسی مشخص شد که قبل از سال ۹۴ این اتفاق رخ داده و اسناد و مدارک نیز موجود است. به هر صورت همان طور که در مجمع نیز عنوان کردم باید این خودرو پیدا شود.

علی نژاد همچنین درباره امکان اجازه فعالیت های زیر زمینی در رشته MMA به صورت قانونی خاطرنشان کرد: هنوز امکان این گونه فعالیت ها مورد تایید وزارت ورزش و جوانان نیست و مجوزی داده نشده است. هر زمان اجازه فعالیت این گونه رشته ها به مراجع بالاتر برسد بررسی های لازم انجام خواهد شد. ضمن این که ترویج این گونه فعالیت ها را در جهت اهداف قهرمانی نمی دانیم و ارزش قهرمانی ندارد.

وی درباره بودجه فدراسیونها در سال ۹۹ اظهار کرد: تعیین بودجه فدراسیونها در سال جاری براساس عملکرد سال گذشته آنها ارزیابی خواهد شد. بنابراین برای تعیین بودجه فدراسیونها ۳ معاونت توسعه ورزش قهرمانی، همگانی و معاونت بانوان و ۹ مدیر کل درگیر این موضوع بودند تا براساس عملکرد فدراسیونها در سال ۹۸، وضعیت بودجه فدراسیونها تعیین شود. البته برای سالهای آینده نیز این روند ادامه خواهد داشت.

علی نژاد درباره زمان واریز حقوق المپین ها گفت: قرار بود بودجه المپین ها طی یکسال پرداخت شود که به خاطر شیوع ویروس کرونا و به تعویق افتادن بازیهای المپیک همه چیز بهم ریخت. البته وزارت ورزش ۶ ماه اول را واریز کرده و در ۶ ماه دوم امسال مابقی حقوق المپین ها توسط کمیته ملی المپیک پرداخت خواهد شد.

وی در پایان در خصوص برگزاری اردوهای تیم های ملی در رشته های رزمی اظهار کرد: به خاطر برخوردی بودن این رشته‌ها برگزاری اردوهای تیم های ملی جایز نیست و مربیان تیم های ملی نباید اصراری به برگزاری اردوها داشته باشند.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین