کد خبر: ۶۶۰۸۸۶
تاریخ انتشار : ۲۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۹
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا اصرار دونالد ترامپ و دولتش برای بازگشایی مدارس آمریکا در پاییز پیش رو به رغم روند رو به تشدید شیوع کروناویروس در سراسر این کشور را محکوم کرد.
آفتاب‌‌نیوز :

 نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در مصاحبه با یک برنامه شبکه سی ان ان گفت: این حیرت آور است که رئیس‌جمهور و دولتش دارند با سلامت کودکان ما بازی می‌کنند. همه ما می‌خواهیم که کودکان ما به مدرسه باز گردند، معلمان ما و والدین ما و کودکان ما این را می‌خواهند اما آنها باید با ایمنی بازگردند.

به گزارش پایگاه هیل، پلوسی همچنین در ادامه اظهاراتش یکسری صحبت‌های بتسی دووس، وزیر آموزش آمریکا خطاب به سی ان ان را "تخلف" و "تخطی از وظایف" دانست. دووس در اظهاراتش گفته بود، باید "قانون" این گونه باشد که مدارس آمریکا در فصل پاییز بازگشایی شوند و برخی استثناها برای مناطقی که شاهد "جهش" (موارد ابتلا) بوده‌اند در نظر گرفته شوند.

با اینحال پلوسی اظهار کرد: وقتی شما آنچه که این دولت می‌گوید را می‌شنوید، می‌دانیم که آنها هیچ چگونه شکست‌هایی که ما را به این مقطع رسانده به حساب نمی‌آورند. بازگشت به مدارس نمایانگر بزرگترین خطر برای شیوع کروناویروس است. آنها علم را نادیده می‌گیرند و آنها مدیریت را نادیده می‌گیرند.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین