کد خبر: ۶۶۱۳۹۵
تاریخ انتشار : ۲۵ تير ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۱
روایت امیرآبادی از هزینه میلیون تومانی هر دقیقه مجلس برای کشور
عضو هیات رئیسه مجلس با بیان اینکه تهدید کردن در شأن نماینده مجلس نیست، گفت: برگزاری دقیقه های صحن علنی میلیون ها تومان برای کشور هزینه دارد.
آفتاب‌‌نیوز :

احمد امیرآبادی فراهانی در نشست علنی امروز چهارشنبه ۲۵ تیرماه مجلس شورای اسلامی با استناد به ماده ۷۵ آیین نامه داخلی در واکنش به صحبت های حمیدرضا حاجی بابایی گفت: امروز صبح هنگام اعلام اسامی کاندیداهای کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات برای عضویت در شورای صندوق توسعه ملی و شورای پول و اعتبار، شمس الدین حسینی، زنگنه و دشتی اردکانی به نحوه قرائت اسامی اعتراض کردند، در همین راستا آقای حسینی نیز فرمودند جزو شورای صندوق توسعه نبوده و از اعضای شورای پول و اعتبار هستند، بنابراین مجبور شدیم مذاکرات را متوقف کنیم، در حالی که دقیقه های برگزاری صحن علنی، میلیون ها تومان برای کشور هزینه در بر دارد.

نماینده قم در مجلس یازدهم خطاب به حاجی بابایی افزود: شما در نامه معرفی اعضا اشتباه کردید و این اشتباه هم تایپی نبوده است، از این رو بنده در پاسخ به آقای حسینی عرض کردم که مقصر بنده نبودم و کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات اشتباه کرده است، حال بنده چه توهینی به شما کرده ام که می فرمایید آخرین بارت باشد؟ آیا این تهدید نیست؟ این شأن نماینده است که نماینده ای دیگر را تهدید کند؟ شما تهدید کردید که آخرین بارت باشد، چه کاری می خواهید انجام دهید، می خواهید بنده را بکشید؟

ماجرای جنجال عجیب در مجلس

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر حسن نوروزی نیز گفت: صبح فراکسیون ایثارگران جلسه داشت و بنده هم برای رأی به آقای نوروزی در این جلسه حاضر شدم، اما آقایان دشتی اردکانی، رسولی نژاد، رحیم زارع و جوکار بنده را به زور کاندیدا کردند، در حالی که بنده تصمیمی بر این کار نداشتم. این افراد در اینجا حضور دارند و می توانند شهادت بدهند.

امیرآبادی تصریح کرد: بنده قانون ایثارگران برنامه ششم توسعه را نوشتم و ایثارگر هستم، شما هم ایثارگر هستید، بنابراین هر دو می توانیم خود را در معرض رأی نمایندگان قرار دهیم. اگر رأی دادند در آن سمت، خدمت می کنیم و در غیر اینصورت نیز به گونه ای دیگر و مانند دیگران به خدمت می پردازیم. حال چرا از اینکه به شما رأی ندادند، ناراحت شدید؟

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدار ترین عناوین