کد خبر: ۶۶۲۱۸۸
تاریخ انتشار : ۳۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۶
بازار تهران امروز شاهد افت نسبی قیمت هاست و دلار هم کاهش قیمت را تجربه کرد و به ۲۳,۹۱۰ (بیست و سه هزار و نهصد و ده ) تومان رسید.
آفتاب‌‌نیوز :

قیمت ها امروز در بازار طلا، سکه و ارز سیر نزولی را نسبت به روز گذشته تجربه کردند.

قیمت گرم طلا ۱۸ عیار امروز

قیمت طلا امروز پایین آمد و هر گرم طلا ۱۸ عیار خلاف رشد قبلی با افت قیمت روبرو بوده است، هر گرم طلا ۱۸ عیار که روز قبل تا ۱,۰۷۳,۳۰۰ (یک میلیون و هفتاد و سه هزار و سیصد ) تومان رسیده بود، امروز - دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۹ مصادف با ۲۰ جولای ۲۰۲۰ - با کاهش ۵.۴ درصدی به ۱,۰۱۸,۳۰۰ (یک میلیون و هجده هزار و سیصد ) تومان رسید.

قیمت طلا، سکه و دلار در بازار امروز ۱۳۹۹/۰۴/۳۰/ کاهش قیمت‌ها

آخرین نرخ گرم طلا ۲۴ عیار

هر گرم طلا ۲۴ عیار، امروز به ۱,۳۵۷,۸۰۰ (یک میلیون و سیصد و پنجاه و هفت هزار و هشتصد ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش ۵.۳۹ درصدی داشته است.

قیمت مثقال طلا ۱۸ عیار امروز

هر مثقال طلا ۱۸ عیار امروز با کاهش ۵.۴۴ درصدی، از ۴,۶۴۹,۰۰۰ (چهار میلیون و ششصد و چهل و نه هزار) تومان به ۴,۴۰۹,۰۰۰ (چهار میلیون و چهارصد و نه هزار) تومان رسید.

قیمت دلار امروز در صرافی

امروز قیمت دلار شاهد کاهش ۰.۸۹ درصدی بوده است. دلار که روز قبل تا ۲۳,۱۰۲ (بیست و سه هزار و یکصد و دو ) تومان رسیده بود، امروز - دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۹ مصادف با ۲۰ جولای ۲۰۲۰ - به ۲۲,۸۹۶ (بیست و دو هزار و هشتصد و نود و شش ) تومان رسید.

آخرین نرخ دلار در بازار تهران

دلار در بازار امروز تهران، به ۲۳,۹۱۰ (بیست و سه هزار و نهصد و ده ) تومان رسید که نسبت به روز قبل، کاهش ۲.۳ درصدی داشته است.

آخرین نرخ یورو

یورو، امروز به ۲۵,۳۹۴ (بیست و پنج هزار و سیصد و نود و چهار ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش داشته است.

آخرین نرخ پوند

پوند امروز با کاهش ۴.۸۸ درصدی، از ۳۱,۲۶۳ (سی و یک هزار و دویست و شصت و سه ) تومان به ۲۹,۸۰۸ (بیست و نه هزار و هشتصد و هشت ) تومان رسید.

قیمت سایر ارزها امروز

در بازار امروز درام ارمنستان ۵۰ (پنجاه ) تومان، درهم امارات ۶,۵۰۳ (شش هزار و پانصد و سه ) تومان، لاری گرجستان ۷,۷۵۱ (هفت هزار و هفتصد و پنجاه و یک ) تومان، لیر ترکیه ۳,۴۷۲ (سه هزار و چهارصد و هفتاد و دو ) تومان، دلار کانادا ۱۷,۵۰۰ (هفده هزار و پانصد) تومان، دلار استرالیا ۱۶,۶۰۵ (شانزده هزار و ششصد و پنج ) تومان، فرانک سوئیس ۲۵,۴۷۹ (بیست و پنج هزار و چهارصد و هفتاد و نه ) تومان، روبل روسیه ۳۳۲ (سیصد و سی و دو ) تومان، بات تایلند ۷۵۳ (هفتصد و پنجاه و سه ) تومان و رینگیت مالزی ۵,۶۰۳ (پنج هزار و ششصد و سه ) تومان نرخ گذاری شدند.

آخرین نرخ سکه بهار آزادی

امروز قیمت سکه بهار آزادی مانند روز قبل با کاهش روبرو شد، سکه بهار آزادی که روز قبل تا ۱۰,۸۰۰,۰۰۰ (ده میلیون و هشتصد هزار) تومان رسیده بود، امروز - دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۹ مصادف با ۲۰ جولای ۲۰۲۰ - با کاهش ۲.۸۵ درصدی به ۱۰,۵۰۰,۰۰۰ (ده میلیون و پانصد هزار) تومان رسید.

آخرین نرخ سکه در بازار تهران

سکه در بازار امروز تهران، به ۱۱,۲۵۰,۰۰۰ (یازده میلیون و دویست و پنجاه هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش ۲.۲۲ درصدی داشته است.

آخرین نرخ سکه امامی

سکه امامی، امروز به ۱۰,۹۵۸,۰۰۰ (ده میلیون و نهصد و پنجاه و هشت هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش ۲.۳۹ درصدی داشته است.

قیمت طلا، سکه و دلار در بازار امروز ۱۳۹۹/۰۴/۳۰/ کاهش قیمت‌ها

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین