کد خبر: ۶۶۲۲۴۱
تاریخ انتشار : ۳۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۸
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری تهران از ممنوع بودن فعالیت بورسی کارمندان دولت در ادارات خبر داد و گفت: تا این لحظه گزارشی از استعفای کارمندان اعلام نشده است.
آفتاب‌‌نیوز :

غلامرضا عباس پاشا معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری تهران در خصوص ممنوعیت فعالیت کارمندان در بورس اظهار کرد: هر سیستم و ارگان دولتی باید وظایف خود را برحسب مأموریت سازمان انجام دهد و هرخطایی که رخ دهد به دایره تخلفات ارجاع داده می‌شود.

وی ادامه داد: به استناد همین قانون، فعالیت کلیه کارمندان در ساعات اداری در بورس غیرقانونی است و چنانچه مسؤول مربوطه در گزارش این تخلف کوتاهی کند پرونده وی هم نیز به تخلفات اداری ارجاع داده می‌شود.

تکذیب استعفای بورسی کارمندان

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری تهران در خصوص استعفاء کارمندان به خاطر فعالیت در بورس نیز گفت: تا آنجایی که من می‌دانم تا الان هیچ استعفایی از کارمندان تهرانی بخاطر فعالیت در بورس صورت نگرفته است و کارمندان دودستی به پست خود چسبیده‌اند.

عباسی پاشا در مورد عدم رعایت بخشنامه دورکاری توسط دستگاه‌های دولتی به بهانه تصمیم گیری هیأت امنا نیز ابراز کرد: طبق بخشنامه رئیس سازمان اداری استخدامی کشور و نیز تأکیدات مقام معظم رهبری اگر هر کدام از سازمان‌ها مصوبات را اجرایی نکنند مدیران عالیه آن به تخلفات اداری و دیوان عدالت اداری معرفی خواهند شد لذا از کارمندان می‌خواهیم این موارد را گزارش کنند.

طی روزهای گذشته بعضی از خبرگزاری‌ها از استعفای کارمندان دولت به علت فعالیت در بورس و کسب درآمد بیشتر خبر داده بودند.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
مطالب مرتبط
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین