کد خبر: ۶۶۴۲۴۲
تاریخ انتشار : ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۹
دادگاهی در اراضی اشغالی پسر بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی را به اتهام تحریک طرفداران پدرش به حمله علیه تظاهرکنندگانی که خواستار استعفای او بودند، احضار کرد.
آفتاب‌‌نیوز :

 شبکه 12 تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش داد، احضاریه دادگاه اسرائیل پس از آن ارسال شد که "یائیر نتانیاهو" از طرفداران پدرش خواست به منازل رهبران اعتراضات و تظاهرات برای استعفای پدرش رفته و اطلاعات شخصی و محل‌های حضور آنها را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کنند.

به گزارش ارم نیوز، طبق گزارش این شبکه عبری زبان، دادگاه اسرائیلی اعلام کرد، احضار یائیر به دادگاه تحت بند تحریک به خشونت و ایجاد آشوب انجام شده و این اقدامات نیازمند یک موضعگیری قضایی علیه یائیر و اتخاذ اقدامات قانونی لازم درباره او است که با حضورش در دادگاه ممکن می‌شود.

تظاهرات اعتراضی در اراضی اشغالی برای ابراز مخالفت با استمرار حضور نتانیاهو در پست نخست وزیری ادامه دارند و معترضان از نتانیاهو خواسته‌اند استعفا داده و برای محاکمه در پرونده‌های فساد از جمله دریافت رشوه، خیانت در امانت و کار با اموال دولتی برای منافع شخصی در دادگاه‌های این رژیم حضور یابد.

تاکنون پلیس اسرائیل ده‌ها تن از تظاهرکنندگان را بازداشت کرده است، همزمان مسؤولان اسرائیلی در حزب‌های مختلف از نتانیاهو خواسته‌اند تا زمانی که در قدرت است، به خواسته‌های تظاهرکنندگان عمل کند.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین