کد خبر: ۶۶۵۹۹۲
تاریخ انتشار : ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۱
بازار امروز شاهد افزایش قیمت‌ها از جمله قیمت دلار است که با رشد ۶۰۰ تومانی به ۲۲,۴۵۰ (بیست و دو هزار و چهارصد و پنجاه) تومان رسید.
آفتاب‌‌نیوز :

قیمت ها امروز در بازار ارز، طلا و سکه ایران سیر صعودی را در مقایسه با روز گذشته تجربه کردند و تنها قیمت سکه گرمی ثابت ماند.

قیمت اونس طلا امروز

امروز هر اونس طلا مانند روز قبل با کاهش قیمت روبرو شد، هر اونس طلا که روز قبل تا ۲,۰۲۹ (دو هزار و بیست و نه ) دلار رسیده بود، امروز - سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ مصادف با ۱۱ آگوست ۲۰۲۰ - با کاهش ۱.۷۵ درصدی به ۱,۹۹۴ (یک هزار و نهصد و نود و چهار ) دلار رسید.

قیمت طلا، سکه و دلار در بازار امروز ۱۳۹۹/۰۵/۲۱| قیمت‌ها صعودی شد

قیمت گرم طلا ۱۸ عیار امروز

قیمت طلا امروز بالا رفت و هر گرم طلا ۱۸ عیار به ۱,۰۵۴,۹۸۴ (یک میلیون و پنجاه و چهار هزار و نهصد و هشتاد و چهار ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۲.۱۴ درصدی داشته است.

آخرین نرخ دلار

قیمت دلار امروز به ۲۲,۴۵۰ (بیست و دو هزار و چهارصد و پنجاه ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۲.۶۷ درصدی داشته است.

آخرین نرخ یورو

یورو، امروز به ۲۶,۴۰۰ (بیست و شش هزار و چهارصد ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۲.۲۷ درصدی داشته است.

آخرین نرخ پوند

پوند امروز با افزایش ۳.۶ درصدی، از ۲۸,۳۲۵ (بیست و هشت هزار و سیصد و بیست و پنج ) تومان به ۲۹,۳۸۴ (بیست و نه هزار و سیصد و هشتاد و چهار ) تومان رسید.

قیمت لیر ترکیه امروز

لیر ترکیه، امروز به ۳,۰۶۹ (سه هزار و شصت و نه ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۲.۸۳ درصدی داشته است.

آخرین نرخ دلار کانادا

دلار کانادا امروز با افزایش ۳.۳۸ درصدی، از ۱۶,۲۶۷ (شانزده هزار و دویست و شصت و هفت ) تومان به ۱۶,۸۳۷ (شانزده هزار و هشتصد و سی و هفت ) تومان رسید.

قیمت سکه امروز

قیمت سکه امروز به 10,950,000 (ده میلیون و نهصد و پنجاه هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش 2.73 درصدی داشته است.

قیمت نیم سکه امروز

نیم سکه، امروز به ۵,۳۵۰,۰۰۰ (پنج میلیون و سیصد و پنجاه هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۱.۸۶ درصدی داشته است.

قیمت ربع سکه امروز

ربع سکه امروز با افزایش ۰.۶۵ درصدی، از ۳,۰۳۰,۰۰۰ (سه میلیون و سی هزار) تومان به ۳,۰۵۰,۰۰۰ (سه میلیون و پنجاه هزار) تومان رسید.

قیمت سکه گرمی امروز

در بازار امروز هر سکه گرمی نسبت به روز قبل بدون تغییر بود و ۱,۷۰۰,۰۰۰ (یک میلیون و هفتصد هزار) تومان نرخ گذاری شد.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین