کد خبر: ۶۷۰۶۸۰
تاریخ انتشار : ۲۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۹

واکنش افشین پیروانی به جدایی ترابی از پرسپولیس

افشین پیروانی معتقد است در پرسپولیس کسی حق ندارد شرط و شروطی بگذارد.
واکنش افشین پیروانی به جدایی ترابی از پرسپولیس
آفتاب‌‌نیوز :

جدایی مهدی ترابی از پرسپولیس و حضورش در فوتبال قطر سر و صدای زیادی به راه انداخت و باعث ناراحتی قرمزها شد. افشین پیروانی، سرپرست باشگاه پرسپولیس در گفت و گو با آخرین خبر درباره جدایی این ستاره گفت: شما یک موقع اختیارت دست خودت است و هر کاری بخواهی انجام می‌دهی ولی وقتی اختیارت دست افراد دیگر هم هست و دیگران هم می‌توانند تصمیم بگیرند، مجبوری خیلی محتاط عمل کنی. مهدی ترابی روزی که قرارداد بست یک بند آزادسازی در قراردادش بود و هر زمان که می‌خواست می‌توانست با پرداخت مبلغی آزاد شود و به هر باشگاهی برود.

وی افزود: این روزها باب شده و هرکسی می‌آید می‌گوید یک بند برای من بگذارید ولی به نظرم روز اول باید بهتر عمل می‌شد. اینجا پرسپولیس است و هیچ بازیکنی اجازه و حق شرط و شروط گذاشتن برای این باشگاه با این قدمت را ندارد. نباید به جایی می‌رسید که بازیکن با یک بند آزادسازی جدا شود. مهدی ترابی بند ازادسازی داشت و باشگاه بیشتر از این نمی‌توانست مقاوت کند. شاید هواداران از جدایی ترابی ناراحت باشند ولی اینجا پرسپولیس است و خیلی از بازیکنان قبل و بعد ما بودند و آمدند و رفتند ولی نام بزرگ پرسپولیس با تاریخ، تمدن و افتخار باقی مانده است.

پیروانی درباره موضوع آمادگی ترابی برای بخشش طلبش و پرداخت بخشی از مبلغ انتقالش گفت: من در جریان این موضوع نیستم ولی باید 35 درصد از قراردادش را به پرسپولیس می‌داد ولی احتمالا طلبش را نبخشد و بخشی از آن‌ را با مبلغ رضایتنامه تهاتر کند که حقش است و امیدوارم هرجا هست موفق باشد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین