کد خبر: ۶۷۰۸۸۳
تاریخ انتشار : ۲۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۳
تعداد نظرات: ۵ نظر
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای با محکومیت شدید برقراری روابط دیپلماتیک بین بحرین و رژیم جعلی صهیونیستی تاکید کرد: حاکم جلاد بحرین در انتظار انتقام سخت مجاهدان قدس و ملت مسلمان و غیرتمند این کشور باشد.
آفتاب‌‌نیوز :

به گزارش روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بخشی از این بیانیه آمده است: اقدام ننگین آل خلیفه و رژیم وابسته حاکم بر بحرین در برقراری روابط با رژیم صهیونیستی که خلاف اراده و آرمان مردم مسلمان این کشور صورت پذیرفت ، حماقتی بزرگ و فاقد هرگونه مشروعیت بوده و پاسخ‌های درخور را دریافت خواهد کرد.

این بیانیه می افزاید : دومینوی عادی سازی روابط رژیم صهیونیستی با حکام برخی کشورهای عربی که با مهندسی کاخ سفید و رئیس جمهور منفور و بی خرد امریکا در پی تحمیل ذلت و خفت به ملت های مسلمان و غارت منابع و ثروتهای آنان و نیز امنیت سازی برای اشغالگران فلسطین و غاصبان قدس شریف است، هرگز به فرجام شوم خود منتهی نخواهد شد و در معادله ای معکوس، ارتقای قدرت و دامنه عزم و اراده امت اسلامی درآشکارسازی ظرفیت‌های پنهان و نهفته مقاومت ضد صهیونیستی برای دفع غده سرطانی اسرائیل از جغرافیای متعلق به جهان اسلام را رقم خواهد زد.

این بیانیه با هشدار به آل خلیفه و دیگر حکام خائن و جیره خوار نظام سلطه و استکبار در باز کردن دروازه های نفوذ و ورود رژیم صهیونیستی به منطقه راهبردی خلیج فارس و دریای عمان تاکید کرده است : اقدام شیطانی و پرنکبت رژیم ستمگر حاکم بر بحرین مانند سایر طرح‌های پلید و خائنانه سازش هیچ دستاوردی برای امریکا و حامیان صهیونیست‌های کودکش به دنبال نداشته ، بلکه مسببان و بانیان این خیانت‌ها و خباثت ها را آماج خشم مقدس و انتقام سخت امت اسلامی به ویژه مردم شیعه بحرین که این روزها با برافراشتن بیرق "لبیک یا حسین (ع)"در محرم حسینی؛ طنین "هیهات من الذله" سر داده‌اند قرار داده و طومار ننگین کسانی که با خلق ظلم ، وحشت ،خشونت ، کشتار ،جنگ و ناامنی ، تهدید دائمی امنیت در غرب آسیا و جهان اسلام بوده اند را در هم خواهند پیچید.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۵
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۲
0
17
احمدی نژاد کجایی؟ آب رو کجا بریزیم؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۲
0
19
من نمی دانم روابط بین کشورها به ماچه ربطی دارد!
مردم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۲
0
19
چرا چنین بیانه ای برای کشور روسیه داده نمی شود که صبح با ما دیدار می کند و ظهر با اسراییل دست می دهد و روابط دیپلماتیک دارد؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۲
8
2
امریکا و غرب همین را میخواهند
کشتار در بحرین و امارات و خرابی زیر ساختها ورسیدن به سودهای کلان
ناشناس
|
Belgium
|
۰۰:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۳
0
20
حاکمیت و استقلال هر کشوری در اسناد بین المللی تضمین شده است. این موضوع ممکن است مطابق میل دولت ایران نباشد. اما به تصمیم دولت و مردم بحرین باید احترام گذاشت
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین