کد خبر: ۶۷۱۵۷۵
تاریخ انتشار : ۲۷ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۵
تعداد نظرات: ۴ نظر
دانشگاه تربیت مدرس میزان حدودی شهریه پرداختی دانشجویان دوره‌های نوبت دوم و پردیس در رشته‌های علوم انسانی و حقوق ومدیریت و اقتصاد و همچنین سایر دانشکده‌های این دانشگاه را برای سال تحصیلی ۹۹ ابلاغ کرد.
آفتاب‌‌نیوز :

دانشگاه تربیت مدرس اعلام کرد؛ کلیه داوطلبان برای ثبت نام و شرکت در مرحله دوم (بررسی سوابق آموزشی، پژوهشی و مصاحبه علمی) آزمون نیمه متمرکز دوره‌های دکتری سال ۱۳۹۹ این دانشگاه ضروری است با اطلاع کامل از شرایط و ضوابط دانشگاه، نسبت به تهیه و آماده سازی مدارک لازم اقدام و نسبت به ثبت نام الکترونیکی، بارگذاری مدارک و دریافت گواهی انجام ثبت نام اقدام کنند.

بر این اساس از آنجا که با توجه به شرایط خاص جامعه به دلیل شیوع کووید ۱۹، مرحله دوم آزمون دکتری به صورت غیرحضوری انجام خواهد شد، لازم است داوطلبان آمادگی و برنامه ریزی کامل برای شرکت در جلسات غیرحضوری (مجازی) مصاحبه، در بازه زمانی ۵ تا ۱۴ مهرماه سال ۱۳۹۹، را فراهم کنند.

دکتری پردیس دانشگاه تربیت مدرس ترمی ۱۴۶ میلیون!

بر اساس اعلام دانشگاه تربیت مدرس، شرکت داوطلبان در این مرحله صرفا بر اساس اطلاعات و مدارک خوداظهاری آن‌ها انجام می‌گیرد چنانچه داوطلبی واجد شرایط و ضوابط نباشد و یا هرگونه مغایرتی در اطلاعات و اصالت مدارک وجود داشته باشد مسئولیت عواقب ناشی از آن بر عهده داوطلب است و حتی در صورت قبولی هم درهر مرحله‌ای از پذیرش و یا تحصیل قبولی آن‌ها ملغی و به تحصیل آن‌ها خاتمه داده می‌شود.

همچنین ثبت نام پذیرفته شدگان دوره دکتری دانشگاه تربیت مدرس مشروط به احراز حد نصاب زبان انگلیسی معتبر با حداقل نمره قابل قبول می‌باشد در صورتی که فرد پذیرفته شده که به صورت مشروط ثبت نام می‌کند تا قبل از برگزاری ارزیابی جامع موفق به احراز حد نصاب نشود ثبت نام مشروط آن‌ها لغو و در هر مرحله از تحصیل اخراج می‌شود.

همچنین پذیرش داوطلبان دوره‌های نوبت دوم و پردیس دانشگاه تربیت مدرس مشروط به پرداخت شهریه است. داوطلبانی که توانایی پرداخت شهریه را ندارند از ثبت نام و شرکت در مصاحبه خودداری کنند.

بر اساس تصمیم دانشگاه تربیت مدرس شهریه دانشجویان دکتری برای پردیس‌ها در رشته‌های علوم انسانی، حقوق ومدیریت و اقتصاد برای کل دوره تحصیل ۹۵۹ میلیون و و ۷۴۹ هزار ریال و برای هر ترم ۱۱۹ میلیون و ۹۶۳ هزار و ۱۱۲ تومان تعیین شده است.

همچنین شهریه دانشجویان سایر دانشکده‌ها به جز دانشکده علوم پزشکی نیز برای یک دوره تحصیلی یک میلیارد و ۱۷۲ میلیون و ۹۷۱ هزار ریال و به نوعی برای هر ترم تحصیلی ۱۴۶ میلیون و ۶۲۱ هزار تعیین شده است.

بر این اساس شهریه دانشجویان دکتری نوبت دوم سال ۹۹ برای رشته‌های علوم انسانی، حقوق و مدیریت و اقتصاد و برای کل دوره تحصیلی ۸۷۲ میلیون و ۴۵۹ هزار و برای هر ترم تحصیلی ۱۰۹ میلیون و ۵۷ هزار ریال تعیین شده است.

همچنین شهریه دوره نوبت دوم سایر دانشکده‌ها به جز دانشکده علوم پزشکی نیز برای کل دوره تحصیلی یک میلیارد و ۶۶ میلیون ریال و برای هر ترم تحصیلی ۱۳۳ میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

مبالغ شهریه به صورت تقریبی ذکر شده و مصاحبه نهایی شهریه بر اساس واحد‌های اخذ شده دانشجو در طول مدت تحصیلی محاسبه و دریافت خواهد شد. همچنین دانشجویان ملزم هستند برای ثبت نام و شرکت در ارزیابی تخصصی دانشگاه فرم مخصوص تعهد پرداخت شهریه یا هزینه تحصیل را تکمیل و هنگام ثبت نام بارگذاری کنند در غیر این صورت مجاز به ثبت نام برای شرکت در مرحله دوم در رشته محل‌های دوره‌های نوبت دوم پردیس دانشگاهی نخواهند بود.

بر این اساس به منظور رفاه حال دانشجویان ۳۵ درصد شهریه نیم سال اول تحصیلی به صورت الکترونیکی از طریق سامانه جامع آموزش گلستان و هنگام ثبت نام غیر حضوری و الباقی شهریه حداکثر تا قبل از شروع امتحانات نیم سال تحصیلی دریافت می‌شود.

مبالغ شهریه دریافتی در صورت انصراف دانشجویان در هر مقطع زمانی به هیچ وجه قابل دریافت نیست. زمان ثبت نام برای شرکت در مرحله دوم مصاحبه علمی به صورت الکترونیکی از ۲۷ تا ۲۹ شهریور ماه خواهد بود و داوطلبان باید در این مهلت زمانی ثبت نام الکترونیکی خود را انجام و مدارک لازم رابارگذاری کنند.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۴
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۷
0
1
همه چی برا پولداران عزیز
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۷
0
5
تو یک خبر یک جا قیمت را به ریال میگید یک جا به تومان، این مدل نگارش حرفه ای نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۸
0
1
برو بابا ببا این پول میرم بهترین دانشگاهای دنیا درس میخوانم تازه منت هم میکشند وکلی پول به ادمم میدهند
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۸
0
0
به من مفتی هم بگن بیا درس بخون، نمیرم...حتی یک ریال نمیدم واسه دکترا اونم تو ایران...
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین