کد خبر: ۶۷۳۳۹۲
تعداد نظرات: ۳ نظر
تاریخ انتشار : ۰۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۸
دستیار سیاسی و رسانه‌ای رئیس مجلس در یادداشتی به حواشی اخیر علیه مجلس پرداخت و یادآور شد که چرا ۱۵۰۰ واکسن می‌شود دغدغه حتی بچه‌های انقلابی اما کسی از گرانی افسارگسیخته کره و تخم مرغ سوال نمی‌کند؟
آفتاب‌‌نیوز :

محمدسعید احدیان دستیار سیاسی و رسانه‌ای رئیس مجلس شورای اسلامی در یادداشتی به ماجرای واکسن‌ها پرداخت

در بخشی از یادداشت احدیان آمده است: مسئولان بخش سلامت مجلس طبق روال هرساله بدون توجه به اینکه برای این مجلس باید مواظب آب خوردن خود هم باشند، برای تهیه واکسن پائیز برای درمانگاه وابسته به خود اقدام کردند.

طی اطلاعیه رسمی وزارت بهداشت ۱۵۰۰ واکسن در روندی طبیعی همانطور که بین درمانگاه ها توزیع می شد به داروخانه وابسته به درمانگاه مجلس هم همزمان با توزیع دور اول واکسن ها داده شد و تلقیح و استفاده از آن نیز مثل همه درمانگاه ها عمومی نیست و صرفا مطابق ضوابط اعلام شده توسط وزارت بهداشت برای افراد پرخطر قابل استفاده است ضمن آنکه به درمانگاه مجلس تاکید شده است زمان استفاده از آن صرفا بعد از اعلام وزارت بهداشت یعنی زمانی که همه واکسن ها در سطح کشور کامل توزیع شده است، قابل تلقیح است، باز هم مثل دیگر درمانگاه هایی که در دور اول واکسن خود را گرفته اند.

خلاصه آنکه به درمانگاه مجلس مثل بسیاری درمانگاه های کشور ۱۵۰۰ واکسن آنفلوآنزا داده شد تا برای افراد پرخطر مانند سالمندان بازنشسته، مادران باردار و... استفاده شود مثل بقیه مراکز درمانی کشور.

البته سخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرد نمایندگان مجلس نیز جزو افراد پرخطر محسوب می شوند که البته امری بدیهی است چرا که غیر از ۳۰ نماینده ای که از بین ۲۹۰ نماینده تاکنون کرونا گرفته اند و ۳ نفر فوت کرده است، مشخص است که نماینده ای که برای انجام وظبقه نمایندگی خلاف برخی آقایان دولتی از داخل اتاق هایشان ادعای پیگیری حل مسائل مردم هستند و از پشت شیشه های خودرو نظرسنجی می کنند، بین مردم حوزه انتخابیه خود می روند و هفته به هفته بعنوان یکی از محتمل ترین افراد ناقل کرونا دوباره برای پیگیری مسائل مردم در مجلس دور هم جمع می شوند و خود و خانواده های شان را در معرض خطر قرار می دهند، بدون اینکه بهانه بیاورند که ستاد کرونا گفته است بنشینید در اتاق های تان، شبیه آقای رئیس جمهور که آقای واعظی گفتند اگر ایشان کرونا بگیرد، کشور لطمه می خورد.

علیرغم همه اینها مجلس تصمیم می گیرد بدلیل اینکه با علمیات روانی که علیه مجلس صورت گرفته است، همه این روندهای طبیعی را کنار بگذارد و ۱۵۰۰ واکسنی را که حق عده ای سالمند و مادر باردار و کودک سرطانی و از جمله ۲۹۰ نماینده مردمی است که شده اند سنگ صبور مردم بی پناه، برگرداند. اما نتیجه این فرایند چه شده است؟

چرا کسی سوال نمی کند آن مقام مسئول اجرایی که این روزها باید الان بین مردم باشد درد مردم را بشنود و برای آن راه حل پیدا کند کجا است؟

جریان اصلاحات و عده ای انقلابی نما که خود را درون جبهه انقلاب پنهان کرده اند چقدر حرفه ای چنان جوی درست می کنند که حتی نیروهای واقعی انقلابی نیز همراه می شوند بگونه ای که بجای اینکه دولت مورد سوال باشد، باید مجلسی که چند ماه است روی کار آمده است و اصولا چندان اختیارات زیادی جز ریل گذاری ندارد، شده است مقصر همه چیز.

چرا ۱۵۰۰ واکسن می شود دغدغه حتی بچه های انقلابی اما کسی از گرانی افسارگسیخته کره و تخم مرغ سوال نمی کند؟ چرا کسی درباره خط فقر که در این یکی دو روز ماهانه ۱۰ میلیون تومان اعلام شد نمی پرسد که ۷ سال چه بلایی سر مردم آوردید که عمده مردم را فقیر کردید؟ چرا کسی نمی گوید چه بلایی سر قیمت خودرو آوردید که دیگر مردم خرید خودرو را از آرزوهای شان نیز خط زده اند؟ چرا کسی نمی گوید پوشک بچه به نزدیک ۱۰۰ هزارتومان رسیده است که همین یکی دوسال پیش ۱۷ هزار تومان بود؟

واقعا چه حرفه ای هستند آنها، در عملیات روانی و چه قدر ساده اندیش هست جریان انقلاب که بازی جریان دولت را با همراهی آگاهانه یا ناآگاهانه عده ای انقلابی نما می خورد و دغدغه اش می شود، ۱۵۰۰ واکسنی که نتیجه اقدام مسئول مرکز بهداشت است که «طبق روال» عمل کرده است و اینقدر سیاسی نبوده است که بداند، دشمنان مردم، مترصد بهانه جویی هستند که در چند ماه کارنامه فاجعه بار چندساله خودشان را به حاشیه ببرند.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۳
فرهاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۷
0
1
اولا به داروخانه ها توزیع نشده و صحبت هر دارو خانه ده عدد هست.
دوم فاویپیراویر تو داروخانه توزیع نشد و فقط به بعضی ها رسید.
سوم چرا مجلس درمانگاه اختصاصی داره؟
چهارم چرا فرافکنی میکنید؟ راجع مسایل خودتون حرف بزنید.
پنجم استکبار جهانی و صهیونیسم بین‌الملل و اتحاد عبری عربی غربی فراموش شد اونام هستن.
ششم شما که اینقدر تکلیف مدار هستین ممکنه فیش حقوقی تون و بذارید تا فاصله تون و از خط فقر متوجه بشیم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۷
0
0
بله زحمت کش تر از نمایندگان کسی را نداریم دلم برایشان سوخت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۷
0
0
ما نماینده انتخاب می کنیم که این مطالبات را از دستگاه اجرایی داشته باشد! اگر قرار باشد هر فرد ایرانی راساً از دولت و مسئولین مطالبه نماید که سنگ روی سنگ بند نمی شود!
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین