کد خبر: ۶۷۴۸۳۸
تاریخ انتشار : ۱۵ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۴
کارشناسان معتقدند که ترامپ با تبلیغ و ادعای بهبودی زودهنگامش از کرونا به عنوان کارت بازی در دور دوم مناظره‌ها استفاده خواهد کرد.
آفتاب‌‌نیوز :

برخی ناظران سیاسی معتقدند که ترامپ از موضوع ابتلایش به کرونا برای اهداف انتخاباتی استفاده می کند.

در این ارتباط گلوبال تایمز در گزارشی نوشته است مبنی بر اینکه که ترامپ از موضوع ابتلایش به کووید-19 برای این که در کانون توجهات و رسانه ها واقع شود استفاده می کند و با خروج زودهنگام از بیمارستان به دنبال آن است که احساسات رای دهندگان را برانگیزد.

در این ارتباط تحلیلگران همچنین معتقدند که ترامپ با تبلیغ و ادعای بهبودی زودهنگامش از کرونا به عنوان کارت بازی در دور دوم مناظره ها استفاده خواهد کرد و این بهبودی زودهنگام ترامپ حتی ممکن است بسیار هیجان انگیزتر از کشف واکسن کرونا برای رای دهندگان باشد.

در ادامه این گزارش به نقل از «دیائو دامینگ»، استاد «دانشگاه رنمین» چین نیز گفته شده که کمپین تبلیغاتی ترامپ از ابتلای او به کرونا استفاده تبلیغاتی خواهد کرد، اگرچه هنوز ابهامات بسیاری برای شهروندان آمریکایی درباره زمان ابتلای ترامپ به کرونا و وضعیت فعلی سلامتی او وجود دارد، اما ترامپ همزمان با حضور در بیمارستان به صورت برنامه ریزی شده خود را در کانون توجهات و مشغول کار نشان می داد.

در این گزارش به نقل از کارشناسان دیگری نیز به هدف ترامپ از نشان دادن وضعیت سلامتی اش اشاره و گفته شده است که ترامپ با نشان دادن ترخیص خود از بیمارستان خواسته است تا خود را قهرمان مبارزه با کرونا نشان دهد و این برای تقویت روحیه راست گرایان آمریکایی بسیار مهم است. همچنین ترامپ با ادعای بهبودی سریع خود تلاش دارد تا نشان دهد که امکانات بهداشتی و درمانی در آمریکا در وضعیت خوبی نشان دهد.

گزارش در پایان همچنین به وضعیت نامساعد ترامپ در نظرسنجی ها نیز اشاره کرده و این را می افزاید که ترخیص زودهنگام ترامپ از بیمارستان با هدف احتمالی پیگیری رقابت های انتخاباتی صورت گرفته چون در حال حاضر رقیب ترامپ توانسته از او پیشی بگیرد و به طور کلی ترامپ وضعیت خوبی در حال حاضر در نظرسنجی ها ندارد.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین