کد خبر: ۶۷۶۳۱۱
تاریخ انتشار : ۲۶ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۷
مشاور رییس جمهوری گفت: ایجاد تزلزل در حاکمیت، تضعیف دولت در زمان جنگ اقتصادی، نخ دادن به هر دو نامزد انتخاباتی آمریکا برای کوتاه نیامدن در برابر دولت فعلی ایران است.
آفتاب‌‌نیوز :

«حسام‌الدین آشنا» عصر شنبه در واکنش به اظهارات مجتبی ذوالنوری، رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی که از اعدام و استیضاح رییس جمهوری سخن گفته بود، در حساب کاربری توییتر خود نوشت: استیضاح حق اکثریت قاطع مجلس است اما ایجاد تزلزل در حاکمیت، تضعیف دولت در زمان جنگ اقتصادی، نخ دادن به هر دو نامزد انتخاباتی آمریکا برای کوتاه نیامدن در برابر دولت فعلی ایران و تعویق هر گونه رفع یا کاهش تحریم‌ها تا استقرار دولت بعدی در ایران، از وظایف نماینده‌ای با ۲۰۴ هزار رأی نیست.

وی اضافه کرد: البته اگر برای توجیه مذاکره با دشمن، علت صلح امام حسن (ع) با معاویه را خواست، اکثر مردم از امام ذکر می‌کنید!

مجتبی ذوالنوری روز گذشته در توییتی خطاب به رییس جمهوری نوشته بود: امروز اکثریت قاطع ملت ایران به کمتر از عزل و مجازات شما (روحانی) راضی نمی‌شوند. با منطق شما، رهبر انقلاب باید دستور دهند هزار بار شما را اعدام کنند تا دل مردم عزیز راضی شود.

ذوالنوری همچنین عصر شنبه در توییت دیگر نوشت: استیضاح روحانی از دستور خارج نشده، استیضاح به قوت خودش باقی است، پرونده استیضاح دست بنده است. ۴۴ نفر امضا کرده اند که ۱۱ نفر امضایشان را پس گرفتند.

وی افزود: از دیگر نمایندگان خواهش می‌کنیم استیضاح را امضا کنند که اوضاع نابسامان فعلی با استیضاح آقای رئیس جمهور سامان پیدا کند.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
مطالب مرتبط
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدار ترین عناوین