کد خبر: ۶۷۷۳۶۸
تاریخ انتشار : ۰۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۰
نابغه سبک وزن رکورد فوق‌العاده‌اش را حفظ کرد
فایتر داغستانی دنیای MMA بعد از شکست جاستین گیچی در یک مبارزه حساس از دنیای حرفه‌ای خداحافظی کرد.
آفتاب‌‌نیوز :

حبیب نورماگمدوف شنبه شب در یک مبارزه حساس بعد از مدت ها وارد قفس شد. جاستین گیچی که در طول دوره قهرمانی خود فقط دو باخت را تحمل کرده بود و فرگوسن را هم شکست داده بود، رقیب سرختی برای حبیب به شمار می رفت. با این حال بعد از گذشت کمتر از 4 دقیقه از راند دوم حبیب مثل همیشه رقیب خود را زمین گیر کرد و دستش به عنوان برنده بالا رفت.

این فایتر داغستانی بعد از اینکه کمربند قهرمانی را بست، به شکلی ناگهانی با دنیای حرفه ای خداحافظی کرد. حبیب نورماگمدوف که در سال های اخیر نامش به عنوان یکی از نوابغ ورزش جهان و شاید برترین فایتر UFC مطرح شده، در 32 سالگی تصمیم خداحافظی خود را اعلام کرد.

حبیب در دوره حرفه ای خود در MMA در کل 29 مبارزه داشت که هر 29 مبارزه را با پیروزی به پایان رساند تا یک رکورد جاودانه از خود باقی بگذارد.

خداحافظی شوکه‌کننده حبیب از قفس توری/ کریستیانو رونالدو: تبریک میگم برادر، پدرت به تو افتخار می‌کند

‎عقاب داغستان، بعد از فوت پدر خود که چند ماه قبل رخ داده بود، به مادرش قول داده که جاستین آخرین حریفش باشد و بعد از آن خداحافظی کند. او بعد از این مبارزه گفت: هیچ راهی ندارد من بدون پدرم به اوگتاگون(رینگ هشت ضلعی) برگردم.

بدون شک خداحافظی حبیب نورماگمدوف یک اتفاق شوکه‌کننده برای طرفداران پرتعداد او در سراسر دنیا به شمار می رود و دوره سلطه او بر مسابقات سبک وزن UFC را پایان خواهد داد.

خداحافظی ناگهانی حبیب واکنش های زیادی را در پی داشته؛ حتی کریستیانو رونالدو که برای او نوشته است: تبریک میگم برادر، پدرت به تو افتخار می کند.

خداحافظی شوکه‌کننده حبیب از قفس توری/ کریستیانو رونالدو: تبریک میگم برادر، پدرت به تو افتخار می‌کند

منبع: ورزش سه
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین