کد خبر: ۶۷۸۰۰۵
تاریخ انتشار : ۰۸ آبان ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۲
باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه ای به فیفا ضمن اعلام تسویه حساب با برانکو ایوانکوویچ از فدراسیون جهانی درخواست کرد پنجره نقل و انتقالات این باشگاه باز شود‌.
آفتاب‌‌نیوز :

باشگاه پرسپولیس روز چهارشنبه با ارسال نامه‌ای برای فیفا که برای فدراسیون ایران، برانکو ایوانکوویچ و وکیل او دارو بوشیچ نیز ارسال شد، خواهان لغو محرومیت از ثبت نقل و انتقالات (باز شدن پنجره نقل و انتقالات)، با توجه به پرداخت و تسویه کل بدهی خود به طلبکار (برانکو ایوانکوویچ) گردید.

در این نامه آمده است: گزارش بانکی که به عنوان مدرک پرداخت است و توسط آقای برانکو ایوانکوویچ و وکیلش، آقای دارو بوشیچ برای ما ارسال شده است، به طور واضح، تصریح می‌دارد که مبالغ مورد نظر توسط پرسپولیس به حساب طلبکار واریز شده است.

این گزارش بانکی اظهار می‌کند که طلبکار تا تاریخ ۲۷ اکتبر۲۰۲۰ مبلغ یک میلیون و ۲۵ هزار و ۷۸۷ یورو از پرسپولیس دریافت کرده است. علاوه بر آن، این باشگاه امروز، چهارشنبه ۲۸ اکتبر۲۰۲۰ نیز همان‌طور که تضمین کرده بود، آخرین بخش بدهی را پرداخت و واریز کرد.

به این ترتیب، پرسپولیس به عنوان بدهکار، تمام مبلغ بدهی را به طلبکار، برانکو ایوانکوویچ، پرداخت کرده است. از آن‌جا که پرسپولیس در حال حاضر به دلیل عدم پرداخت بدهی، با تحریم ثبت بازیکنان جدید مواجه است و حالا نسبت به انجام تعهدات خود به صورت کامل، اقدام کرده، بنا براین درخواست می‌کنیم که این محرومیت از پنجره نقل و انتقالات بازیکنان در اولین فرصت ممکن برداشته شود.

داروبوشیچ، وکیل برانکو امروز پنج شنبه در نامه‌ای به فیفا وصول تمام مطالبات را اعلام کرد. در این نامه با اشاره به مشکلاتی که پرسپولیس برای تامین منابع مالی و انتقال پول داشت، از سرپرست باشگاه و مدیران اجرایی برای انجام تعهدات تشکر شد.

در این نامه تاکید شد که برانکو ایوانکوویچ با دریافت تمام مطالبات خود، دیگر ادعای مالی ندارد و امیدوار هستند که محرومیت پرسپولیس، پایان یابد.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین