کد خبر: ۶۷۸۶۴۶
تاریخ انتشار : ۱۲ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۳
با آغاز هفته جاری ریزش قیمت‌ها تنها در بازار موبایل های آمریکایی ادامه پیدا کرد اما امروز شرایط بازار جور دیگر است و ریزش و افزایش قیمت‌ها مخصوص برند خاصی نیست و نوسانات قیمت در همه انواع موبایل دیده می شود.
آفتاب‌‌نیوز :

امروز نیز قیمت انواع موبایل های برند آیفون مانند روز گذشته ریزشی بوده است به گونه ای که آیفون ۱۱ پرومکس وارد کانال ۴۳ میلیون تومانی شد اما در این بین که اکثر گوشی های همراه این برند روند ریزشی داشتند قیمت آیفون ۱۱ طی چند روز اخیر بر روی ۲۹ میلیون و ۷۸۵ هزار تومان ثابت مانده است.

سایر برندهای موجود در بازار روند خاصی را در پیش نگرفته اند به عنوان مثال در حالی که قیمت گوشی آ۵۱ سامسونگ با کاهش نزدیک به ۹۰ هزار تومانی به قیمت ۸ میلیون و ۲۷۹ هزار تومان رسیده است مدل آ۳۱ این کمپانی از ۶ میلیون و ۸۴۰ هزار تومان در روز گذشته امروز به قیمت ۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان رسیده است.

سایر گوشی های این برند نیز نوسانات قیمتی شدیدی را طی ۲۴ ساعت گذشته تجربه می کنند به گونه ای که قیمت آ۱۱ سامسونگ از ۴ میلیون و ۲۹۹ هزار تومان در روز گذشته امروز به ۴ میلیون و ۳۲۰ هزار تومان رسیده است و افزایش قیمت داشته است و در این بین قیمت سامسونگ زد فلیپ طی چند روز اخیر بر روی ۲۹ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان ثابت مانده است.

روند قیمت ها در بین انواع گوشی های همراه شیائومی که این روزها یکی از برندهای محبوب در بازار است نیز به همین شکل است به گونه ای که قیمت شیائومی رد می نوت ۸ پرو از ۷ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان در روز گذشته امروز به ۷ میلیون و ۲۷۹ هزار تومان رسیده است در این بین شیائومی رد می نوت ۹ اس اما افزایش قیمت ۱۰۰ هزار تومانی را طی ۲۴ ساعت اخیر تجربه کرده است و در حال حاضر به قیمت ۷ میلیون و ۱۹۹ هزار تومان رسیده است.

قیمت روز گوشی های همراه در جدول زیر آمده است:

آخرین نرخ‌ها در بازار موبایل/ نوسانات قیمت شدت گرفت

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین