کد خبر: ۶۸۰۳۸۲
تاریخ انتشار : ۲۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۹

آنتن زنده از «فرمول یک» گرفته شد

سومین فصل برنامه «فرمول یک» به تهیه کنندگی و اجرای علی ضیا از دوشنبه، ۲۶ آبان ماه روی آنتن شب که یک می رود.
آنتن زنده از «فرمول یک» گرفته شد
آفتاب‌‌نیوز :

به نقل از روابط عمومی شبکه یک، مدیرگروه اجتماعی شبکه یک با اعلام این خبر افزود: از آنجایی که قرار است این برنامه به انتخاب چهره مردمی سال منجر شود، مسلما یکی از اهداف این برنامه هم معرفی افرادی است که در سطح جامعه فعالیت های انسان دوستانه ای انجام می دهند و به نحوی حال مردم را خوب می کند مخصوصا دراین شرایطی که بیماری کرونا جامعه و مردم را در برگرفته است؛ بنابراین بنای فصل جدید «فرمول یک» دعوت از افراد خیری است که در ترویج کار نیک و خیرخواهانه نه تنها پیشقدم هستند بلکه الگوسازی هم می کنند.

فضل الله شریعت پناهی تاکید کرد: «فرمول یک» از دوشنبه، ۲۶ آبان ماه با ساختار جدید، حال و هوای جدید و در ساعت جدید پخش خواهد شد.

او اظهار کرد: «فرمول یک» دیگر برنامه روتین روزانه نیست بلکه قرار است برنامه برنامه ای شبانگاهی باشد که سه شب درهفته و روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه پس از سریال شبانگاهی پخش شود.

شریعت پناهی با بیان این که فصل جدید فرمول یک تولیدی خواهد بود عنوان کرد: قطعا فضای این برنامه با ساختاری جدید، درعین گفتگو محور بودن، فضای شاد و مفرحِ آرام بخشی را به همراه خواهد داشت.

مدیرگروه اجتماعی شبکه یک همچنین درباره پخش شبانه فرمول یک تصریح کرد: وقتی پخش برنامه ای از بعدازظهر به شب تغییر می یابد، بیننده با سابقه ای که از علی ضیا دارد، کار را دشوار خواهد کرد؛ به خصوص اینکه برنامه پس ازهشت ما دوری از آنتن، دوباره در جدول پخش قرار گرفته است.

شریعت پناهی افزود: تولیدی شدن کار به طور قطع کیفیت برنامه را افزایش می دهد و به امید خدا پس از پخش چند برنامه به اصطلاح بالا و پایین کار دست تهیه کنندگان می آید.

«فرمول یک» به تهیه کنندگی سیدعلی ضیا، کاری از گروه اجتماعی شبکه یک سیما است که دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه هر هفته حوالی ساعت ۲۳:۱۵ و به مدت ۷۰ دقیقه پخش خواهد شد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین