کد خبر: ۶۸۱۵۴۹
تاریخ انتشار : ۳۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۲
استاندار البرز:
استاندار البرز با عنوان اینکه اکنون 980 تخت بیمارستانی در البرز توسط بیماران کرونایی اشغال شده است، گفت: در صورتی که طی دو هفته آینده، روند شیوع بیماری مهار نشود محدودیت های شدیدتری در دستور کار ستاد ملی مقابله با کرونا قرار می‌گیرد.
آفتاب‌‌نیوز :

شهبازی در جلسه هماهنگی طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت در حوزه اصناف که روز جمعه برگزار شد، با اشاره به همراهی بسیار خوب اصناف البرز و پیگیری‌ها و هماهنگی های رئیس اتاق اصناف استان، اظهار داشت: در روند اجرای اعمال محدودیت برای مشاغل گروه‌های شغلی مختلف، البرز کمترین اخطار و پلمپ را بواسطه همراهی اصناف داشت.

وی با تاکید بر ضرورت اتخاذ تدابیر به موقع از سوی فرمانداران طی جلسات و نشست‌های تخصصی، ادامه داد: به طور قطع اجرای این طرح نیازمند هماهنگی و نظارت جدی است.

شهبازی گفت: صدا و سیما، کمیته اطلاع رسانی و مدیریت جو روانی نیز بستر سازی بسیار خوبی داشته اند.

وی افزود: افزایش تعداد مرگ و میرهای ناشی از شیوع کرونا و سهل انگاری عمومی در رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، نگران کننده است از این رو اعمال محدودیت های سختگیرانه برای این منظور پیش بینی شده است.

استاندار البرز با عنوان اینکه اکنون 980 تخت بیمارستانی در البرز توسط بیماران کرونایی اشغال شده است، گفت: در صورتی که در این دو هفته روند شیوع بیماری مهار نشود محدودیت های شدیدتری در دستور کار ستاد ملی مقابله با کرونا قرار می گیرد.

شهبازی افزود: مدیرانی که تراکم کاری کمتری در دستگاه ها و ادارات خود دارند باید حضور کارکنان خود را با توجه به وضعیت شهر خود تنظیم کنند و حتی می توانند بصورت انفرادی در دستگاه حضور یابد.

وی تصریح کرد: در شهرهای دارای وضعیت قرمز تا دو سوم دورکاری کارکنان، در شهرهای دارای وضعیت نارنجی حضور یک دوم و شهرهای زرد حضور یک سوم کارکنان باید رعایت شود.

استاندار البرز افزود: ورود افراد غیر بومی به شهرهای نارنجی و قرمز ممنوع است و حق ورود به شهرهای دیگر را نیز ندارند.

وی گفت: ترددها از ساعت 21 هر شب تا 4 صبح ممنوع است و در صورت تخلف اعمال قانون می شوند.

شهبازی اضافه کرد: واحد‌های بازرسی اتحادیه‌ها باید ورود کنند و با نظارت دقیق، مانع کم فروشی و گران فروشی اجناس شوند.

وی گفت: اصل رضایتمندی مردم مهم است از این رو با نظارت جدی باید مانع سو استفاده برخی افراد سودجو شویم.

شهبازی افزود: در این جنگ اقتصادی که بر کشور ما سایه افکنده و شیوع بیماری عالمگیر کرونا، باید با بسیج تمامی امکانات و نیروهای خود، مردم را حمایت کنیم تا بروز مشکلات ناشی از این عوامل آنها را گرفتار نکند.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین