کد خبر: ۶۸۳۹۶۰
تاریخ انتشار : ۱۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۱
مقصران آبگرفتگی باید محاکمه شوند
مردم بندرامام با حضور مقابل دادگستری این شهر خواستار محاکمه مقصران وقوع آبگرفتگی شدند.
آفتاب‌‌نیوز :

به علت بارندگی‌های شدید در بندر امام خمینی، هفته قبل بخش قابل توجهی از این شهر دچار آبگرفتگی شدید شد و آب وارد منازل مردم شد. مردم زیادی در این بین دچار خسارت شدند و وسایل زندگی آنها دچار خسارت شد و از بین رفت. اغلب خانه‌های آبگرفته نیز به تعمیر اساسی نیاز دارند. بر همین اساس امروز شنبه ۱۵ آذر برخی مردم بندرامام با حمل پارچه‌نوشته‌هایی و تجمع مقابل دادگستری این شهر، خواستار محاکمه مقصران و مسببان وقوع حادثه آبگرفتگی شدند.

دادستانی بندر امام روز پنج‌شنبه با صدور اطلاعیه‌ای، از برخورد با مقصران و مسببان آب‌گرفتگی شدید در این شهر بدون هیچ‌گونه اغماضی خبر داد.

در این اطلاعیه آمده است: «در خصوص موضوع آب‌گرفتگی و تقصیرات احتمالی پرونده در دادستانی تشکیل شد». همچنین در این اطلاعیه تصریح شده است: «در تمام روزهای آب‌گرفتگی شخصاً و دیگر همکاران قضائی به صورت ناشناس در سطح شهر حضور داشتیم و موضوعات رو بررسی و ادله را جمع‌آوری نمودیم». در این اطلاعیه بیان شده است: «ضمناً پرونده واگذاری زمین‌های اطراف تلمبه‌خانه بلوکی‌ها به‌طور ویژه از شنبه پیگیری خواهد شد». در اطلاعیه دادستانی بندر امام تأکید شده است: «در برخورد با مقصرین و مسببین کوچک‌ترین اغماضی نخواهد شد و با آنان طبق ضوابط قانونی برخورد خواهد شد».

بندرامام خمینی یکی از شهرهای زیر مجموعه شهرستان ماهشهر است که یکی از خواسته‌های اصلی مردم این شهر، تبدیل آن به شهرستان است. این شهر در همسایگی بندرامام خمینی و مجتمع‌های پتروشیمی منطقه ویژه ماهشهر قرار دارد.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدار ترین عناوین