کد خبر: ۶۸۸۳۰۰
تاریخ انتشار : ۱۱ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۶
نماینده نجف آباد در مجلس گفت: دشمن در بحث تحریم‌ها یک حلقه مفقوده در داخل دارد که می‌خواهد از طریق FATF به آن دست پیدا کند از این رو می‌خواهد بداند که مراودات مالی در داخل کشور چگونه در حال برقراری است تا بتواند آن را تحت نظر داشته باشد و همچنین بداند که نقاط ضعف کشور در کجا قرار دارد.
آفتاب‌‌نیوز :

ابوالفضل ابوترابی نماینده نجف آباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به صحبت‌های برخی از مسئولین درباره FATF، اظهار کرد: متاسفانه شخص آقای روحانی دقتی در انتخاب اطرافیان خود در دولت ندارد در نتیجه همیشه لانه بسیار بزرگ نفوذی‌ها و جاسوسان در اطراف آقای روحانی از ابتدای انقلاب تاکنون لانه و جا خوش کرده‌اند. در زمان شورای عالی امنیت ملی هم که آقای روحانی حضور داشتند اگر نگاه شود متوجه حضور جاسوسان در اطراف ایشان می‌شدیم که تاکنون نیز ادامه دار است.

خبرگزاری دانشجو با انتشار سخنان این نماینده مجلس نوشته است: نماینده نجف آباد در مجلس با بیان اینکه عمد یا غیر عمد بودن چنین اتفاقاتی مشخص نیست و دستگاه‌های امنیتی باید این موضوع را پیگیری کنند، گفت: متاسفانه در کشور تعداد جاسوسان و نفوذی‌ها بسیار زیاد است.

ابوترابی تصریح کرد: دشمن در بحث تحریم‌ها یک حلقه مفقوده در داخل دارد که می‌خواهد از طریق FATF به آن دست پیدا کند از این رو می‌خواهد بداند که مراودات مالی در داخل کشور چگونه در حال برقراری است تا بتواند آن را تحت نظر داشته باشد و همچنین بداند که نقاط ضعف کشور در کجا قرار دارد.

وی افزود: افراد نفوذی و برخی افراد در داخل عمد یا غیر عمد در داخل کشور به دنبال آن هستند که این حلقه مفقودی دشمن را در داخل به سرانجام برساند، ولی آن چیزی که مشخص است دانسته برخی‌ها در این دولت به دنبال این اقدام هستند.

نماینده نجف اباد در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: از این رو برای تکمیل شدن پازل دشمن در کشور تکه‌ای به نام FATF نیاز است که برخی‌ها در داخل در حال تکمیل کردن این پازل دشمن در کشور هستند و متاسفانه دولت در حال استفاده از جنگ رسانه‌ای و جنگ روانی با بوق‌های خارج از کشور همانند بی بی سی فارسی، من و تو، ایران اینترنشنال، رسانه‌های فارسی زبان خارجی و همچنین فضای مجازی در این موضوع است.

ابوترابی گفت: وقتی موضوع واکسن مطرح می‌شود کاملا مشخص می‌شود که بیشتر فضا‌های رسانه‌ای که ایجاد شده از خارج از کشور نشأت گرفته از این رو برخی‌ها در داخل و دشمنان خارجی به دنبال آن هستند که این حلقه مفقوده را در داخل تکمیل کرده تا بتوانند به راحتی راه‌های تنفسی ایران را برای دور زدن تحریم‌ها ببندند.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین